Steam GeForce NOW güvenilir mi?

KingOf_ZED

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, deneme amaçlı GeForce NOW indirmek istedim ve oyuna giricekken Steam hesabımı bağladım, IP yerinde vs. İstanbul yazıyordu biliyorum başka sistemlerden oynuyoruz ama hesabım açısından bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Çünkü hesaba girerken şifremi burada hatırla gibi seçeneğide açık bırakmıştım.

İşin içinde Turkcell var, ki dünya çapında bir servis bu. Güvenilir olmama ihtimali var mı? Mağarada yaşayan 350 yaşında kayıp dedeme sorsam o bilebilir. 2+2 kaç eder diye soru sorulacak yakında. Google'a yazınca cevabı bulunacak şeyler için konu açmaya gerek var mı peki?

Madem o kadar basit belli bir şey direkt güvenilir yaz geç kankam neden bu kadar sinirlendin bir anda? Bir soru sormuşum saçma geldiysede cevap verme git kendi işine bak?

@KingOf_ZED O kadar basit bir soru ki beynimin %0.00001'ini çalıştırsam bu işi Turkcell yapıyor ve global çapta yapıyor deyip güvenilir olduğunu anlarım. Anlamasam gider önce Google'a yazarım. Cevabını bulamazsam konu açarım.

Cevap verdim zaten güvenilir diye. Okuyamadıysan tekrar yazayım: Güvenilir.

@KingOf_ZED O kadar basit bir soru ki beynimin %0.00001'ini çalıştırsam bu işi Turkcell yapıyor ve global çapta yapıyor deyip güvenilir olduğunu anlarım. Anlamasam gider önce Google'a yazarım. Cevabını bulamazsam konu açarım.

Cevap verdim zaten güvenilir diye. Okuyamadıysan tekrar yazayım: Güvenilir.

Belki araştırdım güvenemedim ya da emin olamadım burayı güvenilir bulduğum için geldim basit bir soru sordum ve durduk yere saçma sapan şeyler yazmaya başladın. Umarım gördüğün her soruya sana basit geliyor diye bu şekilde davranmaya devam etmezsin.

Geri
Yukarı