GeForce Now hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

TAF3R

Hectopat
Makaleler
20
Yer
Şahinbey
Evet kurdum çok iyi internet olmasına rağmen açılmıyor. Görüntü atıyorum.

1611065316346.png

1611065334578.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eski bilgisayarımda da ETS ve CS:GO vardı. Ama GeForce NOW açamıyordum.

Çok güzel ve 1000 IQ methodumu anlatıyorum. Beni şimdi iyi dinleyin:

1-Telefona GeForce NOW indirin.
2-Bilgisayardan "Steam Remote Play" özelliğini açın.
3-Telefondan istediğiniz oyunu açın. Örneğin Witcher 3 oyununu telefondan açın.
4-Telefondan bilgisayara remote play özelliğini kullanarak yani ekran aktararak bilgisayardan oyunu oynayın.

Ekranınız dokunmamazlıktan kapanacaktır. Always open gibisinden bir uygulama indirip arkada açık tutarsanız her zaman ekran açık kalacaktır.

Auto-scroll programını indirmezseniz AFK kalmaktan atacaktır. 90 saniyede bir tık ayarını seçip açmanız gerekiyor.

Böyle ben Witcher 3 oyununda 150 saat yaptım. Benim bilgisayarımda da açılmıyordu GeForce Now.
Benim deneme sürem biraz daha var abonelik olarak, telefonda Witcher 3 nasıl olur oynadınız mı hiç?
Uğraşmaya değer mi?

Artı -1 Eksi
Telefondan oynanmaz. Benim dediğim gibi remote play özelliği sayesinde telefondan bilgisayara aktarabiliyorum. Telefonda oynamak için tek çare konsol takmak.

Bu sistemin normalde açması gerek. Çok garip.
Anladım teşekkürler. Bilgisayarda oynadım 1.5 saat kadar ama 25 Mb/s internet ile ancak 720p - 30 fps oynattı. Biraz daha iyi olmasını beklerdim.
Ayrıca son dönemde Turkcell'in Geforce Now ile ortak proje geliştirdiği söyleniyor, ben ön kaydımı yaptım bile.
Geforce Now Gameplus imiş adı. Yani dört gözle beklenen TR sunucuları açılıyor diyebiliriz.

Anladım teşekkürler. Bilgisayarda oynadım 1.5 saat kadar ama 25 Mb/s internet ile ancak 720p - 30 fps oynattı. Biraz daha iyi olmasını beklerdim.
Ayrıca son dönemde Turkcell'in Geforce Now ile ortak proje geliştirdiği söyleniyor, ben ön kaydımı yaptım bile.
Geforce Now Gameplus imiş adı. Yani dört gözle beklenen TR sunucuları açılıyor diyebiliriz.
Ping de biraz önemli. Ben 16 mbps ile yeterli bir seviyede oynamıştım. 720p 60 FPS sanırım.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı