Çözüldü GeForce NOW Hearts of Iron yanlarda siyah sütunlar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanwq

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_1.png

GeForce NOW'da Hearts of Iron 4 oynarken yanlarda siyah sütunlar çıkıyor.

Çözüm
Oyunun çözünürlüğünü kontrol ettiniz mi? Masaüstü çözünürlüğünüzden farklı bir çözünürlük olduğunda (GFN ve oyunda) yanlarda blackbar oluşuyor.

Masaüstüyle aynı.

Büyük ihtimal 4:3/16:9 gibi ayarının yapılması lazım. Monitörünüz ne ise ona göre ayarlamayı deneyin.

Sanmıyorum sadece Hearts of Iron da oluyor diğer oyunlarda bir sıkıntı yok.

Büyük ihtimal 4:3/16:9 gibi ayarının yapılması lazım. Monitörünüz ne ise ona göre ayarlamayıden.

Çözümünü biliyor musunuz?

Tamam halletim büyük güncelleme gelince DLC'ler gelince falan HOI4'te oluyor bekliceksiniz GeForce NOW HOI4'e uyarlanana kadar 4 gün bekledim ben düzeldi kendi kendine.
Oyunun çözünürlüğünü kontrol ettiniz mi? Masaüstü çözünürlüğünüzden farklı bir çözünürlük olduğunda (GFN ve oyunda) yanlarda blackbar oluşuyor.

Masaüstüyle aynı.

Büyük ihtimal 4:3/16:9 gibi ayarının yapılması lazım. Monitörünüz ne ise ona göre ayarlamayı deneyin.

Sanmıyorum sadece Hearts of Iron da oluyor diğer oyunlarda bir sıkıntı yok.

Büyük ihtimal 4:3/16:9 gibi ayarının yapılması lazım. Monitörünüz ne ise ona göre ayarlamayıden.

Çözümünü biliyor musunuz?

Tamam halletim büyük güncelleme gelince DLC'ler gelince falan HOI4'te oluyor bekliceksiniz GeForce NOW HOI4'e uyarlanana kadar 4 gün bekledim ben düzeldi kendi kendine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı