GeForce Now hızımı yanlış gösteriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ubrarex

Decapat
Merhaba arkadaşlar GeForce Now hızımı yanlış tanımlıyor hangi sitede Speedtest yapsam minimum 22'yi görüyorum 24 Mbps hız kullanıyorum.
Önceleri 22 gösterirdi ve sorunsuz çalışırdı sonra nedensiz 18 göstermeye başladı şimdi de 14 gösteriyor ve bu yüzden oyunlara giremiyorum artık. Bu sorun nasıl çözülür yardımcı olursanız sevinirim.

RSjKhe.png

sunucuyu değiştirdim sadece ping değeri değişti.
kabloyla bağlanıyorum benim dışımda kimse bağlı değil. şunu görmek istediniz sanırsam

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    13,2 KB · Görüntüleme: 48
EU yazan hepsini denedim. Sunucuya göre hızım hiçbir zaman değişmiyordu. hızım aydan aya azaldı sadece geforce now üzerinden. En başta 22 ydi bir sıkıntı yaratmıyordu aydan aya düştü ve şimdi 14 seviyesine geldi geforce now üzerinde. normalde hızımda hiçbir yavaşlama yok

Eu yazan hepsini denedim. Sunucuya göre hızım hiçbir zaman değişmiyordu. Hızım aydan aya azaldı sadece GeForce Now üzerinden. En başta 22 ydi bir sıkıntı yaratmıyordu aydan aya düştü ve şimdi 14 seviyesine geldi GeForce Now üzerinde. Normalde hızımda hiçbir yavaşlama yok.

Modeme restart atın, GeForce Now'u tekrar indirin. GeForce Now'dan bağlanmaya çalışırken Discord Steam Epic Origin gibi uygulamaları kapatın. Paket kaybınız yüksek.

Geri
Yukarı