Çözüldü GeForce NOW için 24 Mbps internet yeterli olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, GeForce NOW için 24 Mbps internet yeterli oluyor mu? Hız testi sonuçlarını atayım:

1648552466157.png

@Hououin Kyouma anlıyorum. Normalde oyun olarak Rocket League oynuyorum, şu günlerde kasmaya başladı. Onun için almayı düşünüyorum, sanırım sorun çıkmaz.
@Justosious hocam Avrupa sunucusu ile Türkiye sunucusu arasında bir fark var mı?

@Hououin Kyouma aslında kasmasının sebebi bilgisayarla alakalı bir problem sanırım. Normalde kasmazdı. Onun dışında bizim bilader ve abim de oyun için kullanır ara sıra. Aylığı 62 TL'ye falan geliyor, 6 aylık almayı düşünüyorum.

@Hououin Kyouma anlıyorum. Normalde oyun olarak Rocket League oynuyorum, şu günlerde kasmaya başladı. Onun için almayı düşünüyorum, sanırım sorun çıkmaz.
@Justosious hocam Avrupa sunucusu ile Türkiye sunucusu arasında bir fark var mı?

Avrupa sunucuları çok uzak Almanya'ya da Fransa olması lazım, 24Mbps yetmiyor, testlerde bile yetmiyor falan diyor oynarken de görüntü aşırı kalite kaybında gidiyor bir de Türkiye ile Avrupa arasında biraz oyun farkı var diye biliyorum. Türkiye sunucusu ilk çıktığında Recep Baltaş tarafından key verilmişti bana oradan baktığımda fazla bir oyun yoktu başlangıçta :) şimdi eklemişler bayağı. Kısaca tek fark, oyunlar biraz daha az galiba bir de hız olarak TR daha iyi şu an. Sunucu yakın nasıl olsa. Ayrıca pinginiz çok yüksek Speedtest'te.

Yeni konular

Geri
Yukarı