GeForce NOW İçin ZyXEL VMG3312-B10A QoS Ayarı Nasıl Yapılır?

Rokann

Femtopat
Merhabalar öncelikle,

ZyXEL VMG3312-B10A modeli modem kullanmaktayım. 2 ay önce GeForce NOW aldım. Hiçbir sorun yokken birden kendi internetim 45-50 Mbps iken GeForce NOW'da 14 çıkmaya başladı.

GeForce NOW yetkilelileri ile iletişime geçtim, en son çare olarak benden bunları yapmamı istediler:

Merhaba Ali,

Bilgileri paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Karşılaşılan sorunu duyduğuma üzüldüm.

GeForce NOW (GFN) PC ve Mac uygulamaları v1.13.2.5 veya sonraki sürümlerinden başlayarak, GFN uygulamaları oyun akışı için sabit bağlantı noktaları kullanır. GFN kullanırken akış kalitesini daha da iyileştirmek için, GFN için optimize edilmiş yönlendiriciler kullanmanızı veya aktif yönlendiricinin QoS profiline GFN uygulama bağlantı noktaları ekleyerek mevcut yönlendiricinizin QoS'sini devreye sokmanızı öneririz. Eklenecek bağlantı noktaları şunlardır:
• 49003 – UDP Gelen SES
• 49004 – UDP Giden SES
• 49005 – UDP Gelen VİDEOSU
• 49006 – TCP/UDP Giden/Gelen Uzak Giriş
GFN sertifikalı yönlendiriciler kullanmıyorsanız, oyun deneyiminizi geliştirmek için yönlendirici QoS motorunu nasıl yapılandıracağınız konusunda lütfen yönlendiricinizin teknik destek sayfasına başvurun.

Bağlantı noktalarını etkinleştirmenize yardımcı olması için ISS'nize ulaşabilirsiniz.

Size daha iyi yardımcı olmak için cevabınızı dört gözle bekleyeceğim.

Anlamadığım için adım adım anlatabilecek olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle,

ZyXEL VMG3312-B10a modeli modem kullanmaktayım. 2 ay önce GeForce NOW aldım. Hiçbir sorun yokken birden kendi internetim 45-50 Mbps iken GeForce NOW'da 14 çıkmaya başladı.

GeForce NOW yetkilelileri ile iletişime geçtim, en son çare olarak benden bunları yapmamı istediler:

Anlamadığım için adım adım anlatabilecek olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Saygılarımla.

Modem üzerinden port açman gerekiyor buradaki videodaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı