GeForce NOW ile telefondan 4K oyun oynanır mı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
GeForce NOW üyeliği üzerinden telefonumdan 4K oyun oynayabilir miyim? Oynanırsa telefondaki 4K oyunu 4K UHD bir televizyona kablosuz aktarırsam görüntü çamurlanması oluşur mu?

Yaklaşık 1.5 sene Geforce NOW kullandım görüntü hiçbir zaman orjinal kadar iyi değil. Yeni bilgisayar aldığımda çok şaşırmıştım ne kadar kalitesiz oynadığıma. Geforce NOW'a artık cidden para verilmez ben 75 TL'yken alıyordum ama şuan aşırı derecede pahalı, birsürü oyunda farklı farklı hatalarla karşılaşıyorsun, bazı oyunlara gtx 1060 veriyor, bazı oyunlar aylardır bakımda diyip açılmıyor falan filan. Telefondan 720p bile oynayacağını düşünmüyorum eğer telefonuna ethernet kablosu bağlamazsan.

Hayır tabii ki.

1080P'yi düzgün oynayabiliyorsanız şükredin.

Peki hocam 200 Megabit internet hızıyla da aynı sonuç mu olur? Benim televizyonum 65 inç o kadar büyük boyda görüntü pikselleşmesi olur mu?

Yaklaşık 1.5 sene GeForce NOW kullandım görüntü hiçbir zaman orijinal kadar iyi değil. Yeni bilgisayar aldığımda çok şaşırmıştım ne kadar kalitesiz oynadığıma. GeForce NOW'a artık cidden para verilmez ben 75 TL'yken alıyordum ama şu an aşırı derecede pahalı, bir sürü oyunda farklı farklı hatalarla karşılaşıyorsun, bazı oyunlara GTX 1060 veriyor, bazı oyunlar aylardır bakımda deyip açılmıyor falan filan. Telefondan 720p bile oynayacağını düşünmüyorum eğer telefonuna Ethernet kablosu bağlamazsan.

Hocam peki Xbox Game Pass Cloud Gaming'de de aynısı olur mu?

Her seyden bagimsiz telefondaki 4K goruntuyu TV'ye 4K olarak yansitman kablosuz olarak mumkun degil. 1080p goruntuyu bile kablosuz TV'ye aktarinca goruntu asiri lagli ve kalitesiz oluyor.

Peki hocam 200 megabit internet hızıyla da aynı sonuç mu olur? Benim televizyonum 65 inç o kadar büyük boyda görüntü pikselleşmesi olur mu?

Hocam peki Xbox Game Pass Cloud Gaming'de de aynısı olur mu?

Hocam bildiğim kadarıyla Xbox bulut platformu daha Türkiye'ye hizmet vermeye başlamadı. Doğal olarak ms sorunları görürsünüz. Ayrı olarak da sanırsam Xbox'ta aynı şekil maksimum 1080p destekliyor. Xbox size daha çok sorun çıkaracaktır.

Her seyden bagimsiz telefondaki 4K goruntuyu TV'ye 4K olarak yansitman kablosuz olarak mumkun degil. 1080p goruntuyu bile kablosuz TV'ye aktarinca goruntu asiri lagli ve kalitesiz oluyor.
Hocam oynanmaz mı yani görüntüden o kadar mı kötü olur ? Peki internet kablosu ile bağlarsam oynanabilir olur mu ?

Hocam bildiğim kadarıyla Xbox bulut platformu daha Türkiye'ye hizmet vermeye başlamadı. Doğal olarak ms sorunları görürsünüz. Ayrı olarak da sanırsam Xbox'ta aynı şekil maksimum 1080p destekliyor. Xbox size daha çok sorun çıkaracaktır.
Hiç kullanmadım için birşey diyemem ama Türkiye'de yok bu arada haberin olsun.
Gamepass Cloud Türkiyede yok ama VPN ile almanya ya bağlanıp açabiliyorsunuz ben öyle oynamıştım eskiden. Hala daha çalışıyor isteyen olursa VPN ile kullanabiliyor.

Hocam oynanmaz mı yani görüntüden o kadar mı kötü olur? Peki internet kablosu ile bağlarsam oynanabilir olur mu?

Game Pass Cloud Türkiye'de yok ama VPN ile Almanya'ya bağlanıp açabiliyorsunuz ben öyle oynamıştım eskiden. Hala daha çalışıyor isteyen olursa VPN ile kullanabiliyor.

Tamam hocam kullanabilirsinizde GeForce NOW varken Xbox kullanmak mantıksız şu anlık. Ms sorunu + GeForce NOW ile aynı görüntü kalitesi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı