GeForce NOW ile telefondan 4K oyun oynanır mı?

Her seyden bagimsiz telefondaki 4K goruntuyu TV'ye 4K olarak yansitman kablosuz olarak mumkun degil. 1080p goruntuyu bile kablosuz TV'ye aktarinca goruntu aşırı lagli ve kalitesiz oluyor.

Hocam kablo önerebilir misiniz? Ben hem telefonu modeme bağlama kablosu hem de televizyona bağlama kablosumu alacağım yoksa sadece modeme mi kablo almam gerekiyor?

Peki hocam 200 Megabit internet hızıyla da aynı sonuç mu olur? Benim televizyonum 65 inç o kadar büyük boyda görüntü pikselleşmesi olur mu?

Hocam peki Xbox Game Pass Cloud Gaming'de de aynısı olur mu?

200Mbps hız iyi bir hız eğer aynı anda evde interneti meşgul eden çok fazla cihaz yoksa iyi bir deneyim alırsınız diye düşünüyorum. Ama mükemmel olmasını, hiç dropsuz ya da arasıra görüntüde donma ya da bozulma olmamasını da beklemeyin. Neticede internet hızlarımız da her zaman stabil olmuyor.

Tekrardan iyi akşamlar ben telefonu denemek için kablosuz bağladın ama böyle baya boşluklar kaldı. Bunu düzeltmenin yolu var mı ? Kenarlar siyah kaldı.

9121a837-02a4-4af2-89d1-fb94d7a1dce4.jpeg

Tekrardan iyi akşamlar ben telefonu denemek için kablosuz bağladın ama böyle baya boşluklar kaldı. Bunu düzeltmenin yolu var mı ? Kenarlar siyah kaldı.

Eki Görüntüle 2153844

Televizyonun görüntü ayarlarından görüntü oranlarıyla oynayın, içlerinden biri işe yarayabilir. Benim TV de sadece tarama diye bir seçenek var mesela genelde o işe yarıyor.

Bu arada ekrana kablosuz bağladığınızda gecikme olacak ve iyi bir deneyimi almanız zor. TV'niz Android mi veya güncel bir akıllı TV mi?

Televizyonun görüntü ayarlarından görüntü oranlarıyla oynayın, içlerinden biri işe yarayabilir. Benim TV de sadece tarama diye bir seçenek var mesela genelde o işe yarıyor.

Bu arada ekrana kablosuz bağladığınızda gecikme olacak ve iyi bir deneyimi almanız zor. TV'niz Android mi veya güncel bir akıllı TV mi?

Hocam akıllı TV 23 model GeForce NOW değil de telefonumdan Hades açtım ekranı tv ye yansıttım duelsense ile oynadım hiç gecikme olmadı şimdi GeForce NOW ile deneyeceğim onlada gecikme olmazsa çok güzel olacak.

Hocam akıllı TV 23 model GeForce NOW değil de telefonumdan Hades açtım ekranı tv ye yansıttım duelsense ile oynadım hiç gecikme olmadı şimdi GeForce NOW ile deneyeceğim onlada gecikme olmazsa çok güzel olacak.

Şu açıdan sordum telefondan GFN açmak yerine GFN uygulamasını destekliyorsa akıllı TV'ye kurmak daha iyi sonuç verir.

Geri
Yukarı