GeForce NOW ile Xbox Game Pass oyunlarını oynayamamak

Daha fazla  
Selam, gfnow ve Xbox Game Pass satın aldım. Biliyorsunuz ki ortaklık kurdular. Fakat neredeyse hiçbir Game Pass oyununa giriş yapamıyorum. Zaten her oyuna girişte mail+şifre istemesi yetmezmiş gibi bir de oyun açılmıyor. Ek'e koyacağım uyarı ile karşılaşıyorum. (belki cihazla alakalıdır diye hem telefonda hem de TV'de denedim) Ubisoft oyunlarını ise hiç açamıyorum. Ubisoft hesap bilgilerimi giriyorum ve o ekranda kalıyor. Ama şu an asıl sorunum Game Pass oyunlarının açılmaması. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_1084.png
    IMG_1084.png
    311,8 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_1058.jpeg
    IMG_1058.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce now ayarlarından xbox hesabını başlayacaksınız, oyuna girince bekleyin kendisi giriş yapacak, siz Manuel giriş yapmayacaksınız(en azından Steam ve epic için böyle.) Eğer tekrar o ekranda kendiniz giriş yaparsanız geforce now oturumu açamıyor.

Geforce now ayarlarından xbox hesabını başlayacaksınız, oyuna girince bekleyin kendisi giriş yapacak, siz Manuel giriş yapmayacaksınız(en azından Steam ve epic için böyle.) Eğer tekrar o ekranda kendiniz giriş yaparsanız geforce now oturumu açamıyor.
Epic, Steam, Xbox hesaplarımın hepsi bağlı zaten. Bağlı olduğu halde her seferinde giriş istiyor ama olmuyor üstteki sorunu yaşıyorum.

Giriş istediği ekranda bilgilerini girmeyip bekleyince açılmıyor mu?
Hayır, hatta bi süre bekleyince oyuna girmediğin için direkt sistemden atıyor. Oyun giriş ekranı da kapanıyor. Epic’den aldığım oyunlara giriyorum ama GamePass oyunlarının büyük çoğunluğunu açamıyorum. Mesela Forza5 açılıyor ama Metro, Sifu, Dishonored denediğimde üstteki sorunu aldım hep. Forza neden açılıyor onu da bilmiyorum.

Geri
Yukarı