GeForce NOW indirimi var mı?

Demonce

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, GeForce NOW 3 aylık almayı planlıyorum aslında amacım XCloud'a yönelmekti fakat gamepad istiyormuş. Aktif indirim kodu var mı? 240 TL pahalı bir fiyat çünkü.

Merhaba, GeForce NOW 3 aylık almayı planlıyorum aslında amacım XCloud'a yönelmekti fakat gamepad istiyormuş. Aktif indirim kodu var mı? 240 TL pahalı bir fiyat çünkü.
Vpn kullanarak bir eklenti ile xcloud gayet iyi oluyor.

Hemen atıyorum eklentiyi, ben denedim gayet iyi çalışıyor ve gecikme dahaaz XCloud da.

Vpn kullanarak bir eklenti ile xcloud gayet iyi oluyor.

Hemen atıyorum eklentiyi, ben denedim gayet iyi çalışıyor ve gecikme dahaaz XCloud da.

Hocam VPN'i sadece girerken mi kullanmam gerekiyor yoksa hep açık mı kalması gerekiyor.

Can Sungurun indirim kodları oluyor onlara bakabilirsiniz.
Hocam denedim çalışmadı kod ''CANSUNGUR3AY'' ise olmuyor.

Hocam VPN'i sadece girerken mi kullanmam gerekiyor yoksa hep açık mı kalması gerekiyor.
Siteye girerken açın site yüklenince kapayın.

Zenmate iyidir chrome eklentisi olarak.

Siteye girerken açın site yüklenince kapayın.

Zenmate iyidir chrome eklentisi olarak.
Ya şimdi xCloud deneyeceğim fakat eklenti tam olarak çalışacak mı ? Anladığım kadarıyla eklenti klavye tuşlarını emulator misali gamepad gibi kullanıyor yani entegre bir şekilde oynanabiliyor mu ?

Ya şimdi xCloud deneyeceğim fakat eklenti tam olarak çalışacak mı ? Anladığım kadarıyla eklenti klavye tuşlarını emulator misali gamepad gibi kullanıyor yani entegre bir şekilde oynanabiliyor mu ?
Siz hangi tuş hamgi buton acak falan ayarlıyorsunuz, girerken tap to enable gibi bir şey çıkıyor, ona basınca aktifleşiyor.Ama eklentiler kısmından eklentiye tıklayıp oradan etkinleştirdiğinizden emin olun.ESC ile de mouse klavye falan geçiyorsunuz.

Geri
Yukarı