GeForce Now indirimsiz fiyatı ne kadar?

Yanılmıyorsam çıktığından beri fiyat aynı. 6 Aylık paketi bir süre önce geldi ve uzun süre kullanacaklar için avantajlı bir paket.

3 Aydır 5.5 Euro'luk fiyatı olanı kullanıyorum en son 10 Kasım'da 53 lira çekmişler ama şükür PC aldığım için aralık gelmeden iptal ettireceğim.

3 Aydır 5.5 Euro'luk fiyatı olanı kullanıyorum en son 10 Kasım'da 53 lira çekmişler ama şükür PC aldığım için aralık gelmeden iptal ettireceğim.

Peki önerir misiniz satın alma mı? 80 Mbps internetim olmasına rağmen ağ testinde 12 Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Fakat oyunlarda nadiren pikselleşme oluyor. Ayrıca satın alınca parçaları yükseliyor mu?

Peki önerir misiniz satın alma mı? 80 Mbps internetim olmasına rağmen ağ testinde 12 Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Fakat oyunlarda nadiren pikselleşme oluyor. Ayrıca satın alınca parçaları yükseliyor mu?

İnternetiniz çok iyi arada olan kopmalar bende de oluyor maalesef ona yapacak bir şey yok parçalar aynı kalıyor bir değişiklik olmuyor sadece sira beklemiyorsunuz ve sınırsız erişiminiz oluyor sonuca gelecek olurda öneririm.

İnternetiniz çok iyi arada olan kopmalar bende de oluyor maalesef ona yapacak bir şey yok parçalar aynı kalıyor bir değişiklik olmuyor sadece sira beklemiyorsunuz ve sınırsız erişiminiz oluyor sonuca gelecek olurda öneririm.
Hocam merhaba peki mesela ben alsam aynı anda 2 PC’den oyun oynamam mümkünmü ?
Kuzenler varda birlikte ark oynamak iyi olur

Hocam merhaba peki mesela ben alsam aynı anda 2 PC’den oyun oynamam mümkün mü?
Kuzenler var da birlikte Ark oynamak iyi olur.
Değil. Farklı hesaplar olursa online girebilirsiniz.
Merhabalar, şu an 5 dolar olarak gözüküyor ve limited offer yazıyor. İndirimsiz hali ne kadar acaba?
Almanıza gerek yok. Sıra bekleyemem derseniz:
- EU West
- EU Central 2
sunucularına geçebilirsiniz. Fiyatı 50-60 lira arası.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı