NVIDIA GeForce NOW fiyatı

50 TL olacağı söyleniyordu fakat göründüğü gibi paketlerde yine 75TL anlayamadım.

Adamlar indirim yapmak zorunda değil neden böyle bir fikire kapıldınız anlamadım.

Komisyon, vergi. Tabii verginin vergiside. Made in Turkey( ağır vergileri mizaha çevirdim, lütfen linçlemeyin).
50 TL falan değil arkadaşlar.
O fiyat, diğer sunucudan Türkiye sunucusuna geçmek isteyenler için tek seferlik bir fiyat.

Adamlar indirim yapmak zorunda değil neden böyle bir fikire kapıldınız anlamadım.
Şöyle açıklama yapıyım kendi açımdan. 75 lira yaparlarsa zaten çoğu türk oyuncu bundan yararlanamıyacak. Zaten bu sistemin bana kalırsa amacı öğrenciler için. 50 lira olursa daha çok satılacağını düşünmüştük ama adamlar öyle düşünmemiş demekki. Bu proje umarım rafa kaldırılmaz. Umarım...

50 TL olacağı söyleniyordu fakat göründüğü gibi paketlerde yine 75TL anlayamadım.
Merhaba. Eğer globalde 15 marttan önce Founder edition üyeliğiniz varsa ve turkiyeye taşırsanız üyeliğinizi, 1 yıl boyunca 50 tl odersiniz. Ayni zamanda globalde kalir ve sürekli odemeye devam ederseniz 5.49 EUR ödemeye devam edersiniz. Eğer ödemez, Founder üyeliğinizi kaybederseniz "Priority" paketini almak zorunda kalırsınız. Bu da 10 EUR.

Kısaca yurtdışında üyeliğinizin olmadığını var sayarak söylüyorum ki siz 75 TL ödeyeceksiniz. İsterseniz 3 aylık özel paketle 3 al 2 öde kampanyasından yararlanabilirsiniz. Tek seferde 150 TL ödersiniz. Bu paket yenilenemez, tek seferlik tekliftir. Sonra yine 75 TL ile servisten yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı