GeForce NOW internet iyi ama kasıyor

Otiey

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW'da internetimin iyi olmasına rağmen kasma problemini 6 aydır aşamadım. 100MB's/0 paket Kaybı/18 ping internetim var. Kasmanın internet yüzünden olmadığını anlayabiliyorum, çünkü arkadaş 5GHz ile laptoptan bağlanıyor onda sıfır kasma var. Ben Ethernet ile masaüstünde giriyorum kasma başlıyor, her oyunda kasmaya başlama süresi değişiyor. Sistemim şu şekilde;

• AMD3000G.
  • 16 GB 3200 MHz RAM.
  • 120 GB SSD.
  • B450M S2H.
Driverlar Driver Booster ile güncelleniyor sürekli. Başka ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW'da internetimin iyi olmasına rağmen kasma problemini 6 aydır aşamadım. 100MB's/0 paket Kaybı/18 ping internetim var. Kasmanın internet yüzünden olmadığını anlayabiliyorum, çünkü arkadaş 5GHz ile laptoptan bağlanıyor onda sıfır kasma var. Ben Ethernet ile masaüstünde giriyorum kasma başlıyor, her oyunda kasmaya başlama süresi değişiyor. Sistemim şu şekilde;

• AMD3000G.
  • 16 GB 3200 MHz RAM.
  • 120 GB SSD.
  • B450M S2H.
Driverlar Driver Booster ile güncelleniyor sürekli. Başka ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Ücretsiz sürüm ise ondan olabilir belki.

Ücretsiz sürüm ise ondan olabilir belki.

Hayır Premium.

FPS değerleri nasıl?

Yüksek 60 üstünde.

Driver Booster gibi programlar kullanmayın. Windows Update ve el ile kurun bütün sürücüleri. Saniyede 100 MB indiren bir internetiniz varsa sürücüleri düzgün kurduktan sonda imkanı yok kasmaz.

Format atıp deneyeceğim, umarım dediğiniz gibi imkanı olmaz.

Geri
Yukarı