GeForce Now internetin tamamını kullanmıyor

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar yoruldum artık o yüzden kısa keseceğim. Sorun belli, 16 megabit bir internetim var ve GeForce Now bunun çok az bir kısmını kullanıyor. Sakın bana en az 25 Megabit lazım falan gibi sözler söylemeyin :) Bundan önceki TTNET 16 Mbps paketiyle bal gibi oynuyordum. Balın arada tadı bozuluyordu :D Ama iyi kötü oynuyordum. Şöyle bir resim bırakayım, iyice kavrayın :)

Screenshot_6.png

Arkada internet kullanan herhangi bir uygulama var ise kapatın.
Yok
Acaba sorun şu mu: Benim bundan önce kullandığım 16 Mbps VDSL paketti, şimdi ki kullandığım ise 16 Mbps ADSL bu sebepten dolayı mı böyle bir sorun oluştu yani benim tarife ancak bu kadar mı internet verebiliyor Geforce Now'a? @Recep Baltaş @Ali Güngör
Arkadaşlar az zaman önce Netspeed'den 35 Mbps VDSL'e yükselttim tahmin ettiğim gibi oldu sorun hala devam ediyor. Ya ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek bir kişi yok mu? Görev yöneticisinden baktığımda geforce now'da ağ kullanımı %0 larda. Modeme reset mi atmam gerekiyor, müşteri hizmetlerini mi aramam gerekiyor yardım eder misiniz?

Son düzenleme:
Yok
Acaba sorun şu mu: Benim bundan önce kullandığım 16 Mbps VDSL paketti, şimdi ki kullandığım ise 16 Mbps ADSL bu sebepten dolayı mı böyle bir sorun oluştu yani benim tarife ancak bu kadar mı internet verebiliyor Geforce Now'a? @Recep Baltaş @Ali Güngör
Arkadaşlar az zaman önce Netspeed'den 35 Mbps VDSL'e yükselttim tahmin ettiğim gibi oldu sorun hala devam ediyor. Ya ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek bir kişi yok mu? Görev yöneticisinden baktığımda geforce now'da ağ kullanımı %0 larda. Modeme reset mi atmam gerekiyor, müşteri hizmetlerini mi aramam gerekiyor yardım eder misiniz?
Bir çözüm bulabildin mi?

Yok
Çözüm bulabildin mi?
Bende netspeed kullanıyorum internetin tamamını kullanmıyor acaba netspeedle alakalı bir durum mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı