GeForce NOW internetin tamamını kullanmıyor

Toxic

Hectopat
Daha fazla  
TR sunucusunda olmama rağmen GeForce NOW 20 Mbps hızı geçmiyor. Bu da bulanık görüntüye sebep oluyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda da yine aynı şekilde. İnternette tek olduğum zamanda aynı şekilde. Hızım 50-55 Mbps civarında olmasına rağmen 15-20 de takılı kalıyor.

Yerini hatırlamıyorum ama ayarlarda hızınızı sınırlandıran bir ayar yeri var bulabilirseniz ondan kaynaklıdır.

Yerini hatırlamıyorum ama ayarlarda hızınızı sınırlandıran bir ayar yeri var bulabilirseniz ondan kaynaklıdır.

Oradan 45'e çektiğimde de yine aynı sonucu veriyordu. 20'den fazlasını kullanmıyor indirme falan denedim. İndirmelerde de sıkıntı yok. 45 çektiğimde de zaten 20'den fazlasını kullanmadığından donmalar kasmalar başlıyor.
Maalesef öyle. Ben 1000MBPS Superonline kullanıyorum, 75 Mbit ayarlıyorum. Oyun oynarken en fazla 60-65 oluyor. Ama görüntü çok iyi ve gecikme yok.

Vallahi bende görüntü piksel piksel oluyor. Ben normalde hızı rahat bir şekilde 45'e kadar çekip Avrupa'da net bir görüntü alabilirken. TR de alamam üzdü beni.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı