GeForce Now kalite düşüşü

ayasli

Hectopat
Merhabalar herkese. GeForce Now servisini genel olarak Witcher 3 oynamak için kullanıyorum ve internet hızımda problem olmamasına rağmen sıklıkla kalite düşüşü oluyor, oyunu 240p oynuyormuşum gibi. İnterent hızımı aşağıya bırakıyorum. Ayrıca internetim kotalı olduğu için yüksek miktarda internet harcamaması gerekiyor, ayarlarımı da aşağı bırakıyor ve ayarlarımın doğruluğunu sormak istiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• hiz.png
    hiz.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 244
  • ayarlar.png
    ayarlar.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 269
V-Sync'yi kapatın zayıf ağ bağlantı koşullarına göre ayarla seçeneğini kapatın ve maksimum Bit hızını özel seçeneğine alıp 40 Mbps'ye alın.

Maks Bit. hızı kaçta?
Otomatik ayarda hocam.
Şu an daha beta aşamasında, geri bildirim yapın. Ayrıca ağ testiniz nasıl?
Görsel olarak ekleyebilirim isterseniz, arada takılmalar olabilir gibi bir şey yazıyordu sanırsam.
Zayıf ağ bağlantısı koşullarına göre ayarlayı kapat
Tamamdır.
V-Sync'yi kapatın zayıf ağ bağlantı koşullarına göre ayarla seçeneğini kapatın ve maksimum Bit hızını özel seçeneğine alıp 40 Mbps'ye alın.
Tamamdır, deniyorum hemen.

Türkiye serverında oynamıyordur ki.
Kapalı betada kodlarla oynanabiliyor ama arkadaş GF Now dediği için evet, büyük ihtimalle oynayamıyor.

Görsel olarak ekleyebilirim isterseniz, arada takılmalar olabilir gibi bir şey yazıyordu sanırsam.
1 ay sonra Game+ açık betaya girecek, Türkiye'de sunucu açtılar ve değerleriniz daha iyi olacaktır. Tavsiyem ona geçiş yapmanız.

Kapalı betada kodlarla oynanabiliyor ama arkadaş gf Now dediği için evet, büyük ihtimalle oynayamıyor.

1 ay sonra GAME+ açık betaya girecek, Türkiye'de sunucu açtılar ve değerleriniz daha iyi olacaktır. Tavsiyem ona geçiş yapmanız.

Ayn çekilişe katılsamda beta kodu kazanamadım :( neyse 1 ay beklenir ya sonra oynarız ama şu an değerler iyi olmayabilir paket kaybı falan.

Geri
Yukarı