Eray Alper

Kilopat
Daha fazla  
İnternet 100 Mbps download 5-6 Mbps upload var.

GeForce Now TR Server'ı test ettiğimde kare kaybı ya önerilenden bir tık yüksek oluyor (5-6 gibi) ya da 99 üstü oluyor ve sebebini anlamadım. (beta kodum yok, acaba server daha açılmadığı için mi alıyorum, serverlar resmi bir şekilde açıldığında düzelir mi?)

Çok büyük ihtimalle sizin internetinizle alakalı benim beta kodum var ve hiçbir zaman 2-3'ün üstüne çıkmadı bilgisayarınızdaki çok fazla internet kullanan uygulamaları kapatıp deneyin Google chromdur ya da Discord'da arkadaşlarınıza ekran paylaşıyorsunuzdur bunları yapmadan deneyin.

O kadar yüksek olmasının en büyük ihtimali arkada indirme olması veya bant genişliğini başka bir cihazın sömürmesi. Evde dedektiflik yapıp kimin yaptığını bulun :D.

O kadar yüksek olmasının en büyük ihtimali arkada indirme olması veya bant genişliğini başka bir cihazın sömürmesi. Evde dedektiflik yapıp kimin yaptığını bulun :D.

:D

Kardeşim interneti kullanıyor ama çok etkisi olmaz diye düşünüyordum. Çünkü aynı anda Speedtest yapınca yine 85-90 Mbps download 5-6 Mbps upload çıkıyordu. Dedikleri gibi Chrome'u vs. kapadım şimdi 0 oldu teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı