GeForce Now kayıt dosyalarını aktarma

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Cyberpunk 2077 oynuyorum. 26 saat oynamışım oyunu ama GTX 1060 3 GB ile daha fazla bu eziyete katlanmak istemiyorum.

GeForce Now alacağım. Devamını bu şekilde oynamak istiyorum.

Sorum şu: Kendi bilgisayarımda ki kayıt dosyaları ile oyuna devam etmem mümkün mü? Bunu nasıl yaparım?

Sıfırdan başlamak istemiyorum.

Eğer oyunu Steam üzerinden oynadıysan bulut kayıt sistemi sayesinde Steam'ına kayıt oluyor. Yani GeForce Now'da oynayabilirsin. Aynı zamanda GeForce Now üzerinde oynadığın zaman, tekrar kendi bilgisayarından oynamaya çalışırsan aynı şekilde sorunsuz devam eder.

Eğer oyunu Steam üzerinden oynadıysan bulut kayıt sistemi sayesinde Steam'ına kayıt oluyor. Yani GeForce Now'da oynayabilirsin. Aynı zamanda GeForce Now üzerinde oynadığın zaman, tekrar kendi bilgisayarından oynamaya çalışırsan aynı şekilde sorunsuz devam eder.
Steam üzerinden aldım.

Bunun için yapmam gereken bir işlem var mı?

Hocam mesela Cities: Skylines oynarken Steam Cloud'a kaydet seçeneği var. Ben GFN'de oynarken hep öyle kaydediyorum. Oyun otomatik kaydediyorsa, Steam Cloud'a atıyordur zaten.
Hiç ayar yapmadan savelerim geldi. Biraz oynayıp daha sonra kendi bilgisayarıma baktım dediğiniz gibi buradan da devam edebiliyorum.

Medium da 40 FPS oynuyordum oyunu. Aslında çok sorun değil ama bazen 25 FPS'lere düşüyor ve eziyet gibi geliyor. Ekran kartını değişmenin zamanı geldi. En azından şimdilik Cyberpunk'ı bu şekilde bitireceğim. Çok teşekkürler cevaplarınız için
Teşekkürler hocam. Dediğiniz gibi oldu.

Hiç ayar yapmadan Save'lerim geldi. Biraz oynayıp daha sonra kendi bilgisayarıma baktım dediğiniz gibi buradan da devam edebiliyorum.

Medium da 40 FPS oynuyordum oyunu. Aslında çok sorun değil ama bazen 25 FPS'lere düşüyor ve eziyet gibi geliyor. Ekran kartını değişmenin zamanı geldi. En azından şimdilik Cyberpunk'ı bu şekilde bitireceğim. Çok teşekkürler cevaplarınız için.

Teşekkürler hocam. Dediğiniz gibi oldu.

Ne demek, Steam üzerinden veyahut Epic Games üzerinden olan bütün oyunların Save'sini GeForce Now'a aktarabilirsiniz hiçbir işlem yapmadan. Kendisi alıyor bütün saveleri. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı