GeForce NOW kullanan var mı?

Unavailableuser

Megapat
Makaleler
2
GeForce NOW Beta sürümüne katılıp test eden var mı? 3 aydır kod bekliyorum ancak gelmiyor. 30 liraya kodu satanlar var, almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullandim gecmiste, FPS oyunlari oynadigim icin bana hic hitap etmedi 170 mbps internete ragmen gecikme oluyor ve zevk alamiyordum oyundan. Bu arada Gamivo`dan 2 dolara almistim kodu.

Bana geçen sene kod göndermişlerdi, 6 aydan fazla kullanmışlığım var.
Yayın görüntüsünü acilen iyileştirmeleri gerek. Ne yaparsan yap görüntü hafif karıncalı görünüyor. Kullanan çoğu kişi bundan şikayetçi.
İnternet bağlantın iyi olmasına rağmen arada gecikmeler yaşanıyordu ama çok rahatsız etmedi.
Ben devam ederdim ama gündelik az kullanmama rağmen yorgunluktan gözümde sağlık sorunları oluştu. O yayın görüntüsü aşırı yoruyor insanı, bıraktım. Baya da internet kullanıyordu zaten.

Teşekkürler görüşleriniz için. 100Mbit internet var sanıyorum yeterlidir. 4.5Euro altında bulamadım maalesef. Acaba sadece test için hesabını verebilecek var mıdır? Boşuna almak istemiyorum, tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı