Çözüldü GeForce Now LoL renk problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Samet_Yurdakul34

Hectopat
Merhabalar, aralıklı olarak GeForce Now kullanmaktayim. LoL'de bir sorun ile karşılaşıyorum. LoL'de renkler absürt şekilde farklı görünüyor. Alt Tab'da iken baktığımda renkler düzeliyor ve oyuna geçince gene bozuluyor. Çözümü var mıdır acaba?
AMD R5 330 ekran kartım.
Parlaklık ses onları yükseltip düşürdüğüm zaman 2-3 saniyelik düzeliyor gene bozuluyor.

16134044952407228557239337007914.jpg

16134045452853126523408649088048.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
LoL de mi GeForce dami ETS 2 dede aynı sorun var.
LoL'de yapmanız için söylemiştim ama ETS 2'de de aynı sorun varsa demek ki LoL ile alakalı değil.
Windows arama çubuğuna renk filtreleri yazdığınızda "renk filtrelerini açmak veya kapatmak için kısayol tuşuna izin" diye bir şey çıkacak (Eğer Windows 10 ise). Oraya basın ve renk filtrelerini aç tuşuna tıklayın. Sonra alttaki seçenekleri tek tek deneyin, hangisi işinize yararsa onu kullanın.
LoL de mi GeForce dami ETS 2 dede aynı sorun var.
LoL'de yapmanız için söylemiştim ama ETS 2'de de aynı sorun varsa demek ki LoL ile alakalı değil.
Windows arama çubuğuna renk filtreleri yazdığınızda "renk filtrelerini açmak veya kapatmak için kısayol tuşuna izin" diye bir şey çıkacak (Eğer Windows 10 ise). Oraya basın ve renk filtrelerini aç tuşuna tıklayın. Sonra alttaki seçenekleri tek tek deneyin, hangisi işinize yararsa onu kullanın.

Çözüm
Windows arama çubuğuna renk filtreleri yazdığınızda "renk filtrelerini açmak veya kapatmak için kısayol tuşuna izin" diye bir şey çıkacak (eğer Windows 10 ise). Oraya basın ve renk filtrelerini aç tuşuna tıklayın. Sonra alttaki seçenekleri tek tek deneyin, hangisi işinize yararsa onu kullanın.

Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim deneyeceğim ve inşallah dönüş yapacağım.
Sarı Yasuo da iyi miş ama neden bilmiyorum.

Windows arama çubuğuna renk filtreleri yazdığınızda "renk filtrelerini açmak veya kapatmak için kısayol tuşuna izin" diye bir şey çıkacak (eğer Windows 10 ise). Oraya basın ve renk filtrelerini aç tuşuna tıklayın. Sonra alttaki seçenekleri tek tek deneyin, hangisi işinize yararsa onu kullanın.

Düzeldi reis çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❣️

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı