GeForce NOW Mirage pikselleşiyor

EmirAlii

Centipat
Daha fazla  
Ben şimdi Mirage giriyorum oyun ekranında pixselleşme yok fakat oyunu giriyorum önümü zor görüyorum, bu nasıl iştir?
İnternet hızım da 100 download da 100 upload'dır.
Yardım ediniz.

1706789913674.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağdaki verilerde sıkıntı yok gibi gözüküyor. Ekranda da pikselleşme pek belli değil hocam önerim Türkiye'den değil de globalden GeForce NOW kullanmanız olur çünkü gameplus rezil bir iş çıkarıyor şu sıralar. Global hem daha iyi sistem kullanıyor hem de görüntü konusunda bence TR'den daha iyi.

Sağdaki verilerde sıkıntı yok gibi gözüküyor. Ekranda da pikselleşme pek belli değil hocam önerim Türkiye'den değil de globalden GeForce NOW kullanmanız olur çünkü gameplus rezil bir iş çıkarıyor şu sıralar. Global hem daha iyi sistem kullanıyor hem de görüntü konusunda bence TR'den daha iyi.

Büyük oyunlarda böyle sorunlar oluyor küçük çaplı oyunlarda sorun yok fakat işte bilgisayarımız kaldırmadığı için böyle bir şey alıyoruz ondanda verim alamıyorum böyle saçma iş olmaz. :D

Büyük oyunlarda böyle sorunlar oluyor küçük çaplı oyunlarda sorun yok fakat işte bilgisayarımız kaldırmadığı için böyle bir şey alıyoruz ondanda verim alamıyorum böyle saçma iş olmaz. :D
Ne desen haklısın gel bunu Gameplus'a anlat yok şöyle kampanya böyle zımbırtı cart curt ama hiç bir işi beceremiyorlar. 11.30 dolara abonelik satıyorlar globalde 10 dolar ve sorunsuz oynuyorum hep sunucular uzak olsa da türkiye sunucularında hep çamur gibi oynuyorum

Geri
Yukarı