GeForce Now mouse gecikmesi

kka04

Hectopat
Daha fazla  
GeForce Now'da oyun oynarken farede gecikme meydana geliyor. İnternetim 100 Mbps ve GeForce Now'da paralı üyeliğim var. R6 oynamayı denediğimde gram oynanmıyor, o kadar hissettiriyor mouse delay. Nasıl çözebilirim? (Ek bir sorun daha var, GeForce Now üzerinden ağ testi yaptığımda 7 Mbps çıkıyor. İnternetim 35 Mbps iken de 7 idi, 100 Mbps olduğunda da 7. böyle bir sorun da var.)

Dosya Ekleri

• tttP.png
    tttP.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Now'da oyun oynarken farede gecikme meydana geliyor. İnternetim 100 Mbps ve GeForce Now'da paralı üyeliğim var. R6 oynamayı denediğimde gram oynanmıyor, o kadar hissettiriyor mouse delay. Nasıl çözebilirim? (Ek bir sorun daha var, GeForce Now üzerinden ağ testi yaptığımda 7 Mbps çıkıyor. İnternetim 35 Mbps iken de 7 idi, 100 Mbps olduğunda da 7. böyle bir sorun da var.)

Diğer sorun için ayrı konu açmanız gerekir.

Geforce Now'da speedtest yaptığınızda sonuçları doğru veremez, bu seçenek aylar önce bozuldu ve hala düzelmedi. Ping değerin gayet yeterli fakat bazı oyunlar eskisi gibi stabil çalışmıyor. Aynı mouse gecikmesinin olup olmadığını farklı oyunlarda deneyin. İnternetinin kablo ile bağlanıp 50mbps (saniyede 6,25mb/s) indirme yapabilecek müsaitlikte olup olmadığını sormak istemiyorum.

GeForce Now'da Speedtest yaptığınızda sonuçları doğru veremez, bu seçenek aylar önce bozuldu ve hala düzelmedi. Ping değerin gayet yeterli fakat bazı oyunlar eskisi gibi stabil çalışmıyor. Aynı mouse gecikmesinin olup olmadığını farklı oyunlarda deneyin. İnternetinin kablo ile bağlanıp 50Mbps (saniyede 6,25mb/s) indirme yapabilecek müsaitlikte olup olmadığını sormak istemiyorum.

Doğru göstermeme durumu varsa önemli değil. İnterneti benimkinden düşük hızda olan arkadaşlarımda benden çok gösteriyor. GeForce Now üzerinden Cyberpunk oynayan birine sorduğumda hiç gecikme olmadığını söyledi. Böyle 2 kişiye sordum yok dediler. Muhtemelen yanlış bilgi verdiler. Oyunlar ile haşırneşir olmayan insanlar fark etmiyor delay i, fakat benim gözüme çok batıyor. GeForce forumunda okuduğumda 3000 Mbps olan adamda da delay varmış. (İnternet kablo ile bağlı)

43ms input gecikmesi hissedilmeyecek bir değer değil fakat bunun bilincinde olmanız gerekiyordu. Daha önceden geforce now tecrübeniz var mı? Aynı internet bağlantısı ile daha iyi bir deneyim yaşıyor muydunuz?

GeForce Now'da oyun oynarken farede gecikme meydana geliyor. İnternetim 100 Mbps ve GeForce Now'da paralı üyeliğim var. R6 oynamayı denediğimde gram oynanmıyor, o kadar hissettiriyor mouse delay. Nasıl çözebilirim? (ek bir sorun daha var, GeForce Now üzerinden ağ testi yaptığımda 7 Mbps çıkıyor. İnternetim 35 Mbps iken de 7 idi, 100 Mbps olduğunda da 7. böyle bir sorun da var.)

Hocam ağ açıgı yuzunden 30 degıl 100 Mbps ınternetın olsun ag acıgın sıfırın azcık ustundeyse gforce Now 2Mbps'ya da bıraz daha ustunu kullanır benım de tel ınternetınım de 16 Mbps kablolu netım de 16 Mbps ama tel ınternetını kullanıgımda gforce Now 2 Mbps kullanıyor agacıgı yuzunden ama dıgerın de 16 Mbps'nın 14'unu kullanıyor. Dıgecegım o ki 30 Mbps ınternetınız olmasına ragmen 7 Mbps de oyun oynuyorsunuz ag acıgı yuzunden.

Geri
Yukarı