GeForce NOW mouse gecikmesi

Demeanour

Hectopat
Şu son 1 2 gündür olan ve oyun zevkimi alt üst eden bir olay. GeForce NOW ile Fortnite oynarken mouse aşırı gecikmeli bir şekilde gidiyor ama her zaman değil de dakikada 2-3 kere oluyor. Sanki internet hızım aniden düşmüş de öyle oynuyormuşum gibi bir sorun var. Ne yaptıysam sorunun çözümünü bulamadım, çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

GeForce NOW var olduğu sürece sürekli o olay olacak çünkü yayın veriyor sana sonuçta algılama gecikmesi her zaman olacaktır. Belki ileride en aza indirilir ama kendi bilgisayarında oynadığın hissi hiçbir zaman vermeyecek malesef. Sanırım en iyi performansı alabilmenin tek yolu iyi bir internet bağlantısı.

GeForce NOW var olduğu sürece sürekli o olay olacak çünkü yayın veriyor sana sonuçta algılama gecikmesi her zaman olacaktır. Belki ileride en aza indirilir ama kendi bilgisayarında oynadığın hissi hiçbir zaman vermeyecek malesef. Sanırım en iyi performansı alabilmenin tek yolu iyi bir internet bağlantısı.
Hocam sadece 1-2 gündür olan bir olay.

Anlık olarak paket kaybı artıyor olabilir. Hat değerleriniz ne durumda?
Hayır. Paket kaybı artsa görüntü de bozulurdu görüntüde veya klavyede hiçbir sıkıntı yok sadece mousede oluyor.

Bunların hepsini bende biliyorum ve internetim de iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı