Çözüldü GeForce NOW Nasıl Satın Alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Faraenn

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, ben GeForce NOW'ı denemek istiyorum Oyna diyorum ama Bugün Katılın diyor. Satın almak istiyorum. Nereden alacağım bulamıyorum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, ben GeForce NOW'ı denemek istiyorum oyna diyorum ama bugün katılın diyor. Satın almak istiyorum. Nereden alacağım bulamıyorum. Yardım eder misiniz?

Ön kayıt yaptırmadıysanız, Mart'ın 15'de açılacak sistem beklemeniz lazım.
Ona yıllık vereceğiniz paraları biriktirip üstüne para eklerseniz düzgün bir sistem alabilirsiniz.

Şahsen ben bu fiyatı resmen soygun olarak görüyorum. Rockstar GTA 5'i yıllarca uğraşıp üretmiş ve sana ömür boyu oynaman için 80 TL'ye veriyor. GAME+ ise aynı parayı sadece bir ay için istiyor. Bazıları 10 K'lık sistem ile kıyaslıyor ama hikaye. 10 bin TL'lik PC'nin verdiği performansı asla veremez. CS:GO oynasan 2x60 ping aldığını düşün. Neredeyse round bittikten sonra öldüğünü görürsün. 🤣
@Neo Turk1y3 Online oyunlarda ping normalde olması gerekenden çok daha düşük oluyordu eski sistemde.

Şuradan hesapla sen oyunu Ankara'da bulunan PC'den açacaksın o da Server'a belirli bir ping ile girecek misal 60 olsun. Sonra Ankara ile olan mesafeden dolayı 60 ping de oradan olsun. 2x60 120 ping olur. Çoğu insan ekranda yazan pingi gerçek sanıyor ama o Ankara'nın pingi yani sana gelene kadar daha da çoğalıyor. Eskiden sunucular Avrupa'da idi o yüzden ping ekranda düşük yazardı. Misal CS:GO'da avrupalıların ping hep düşük oluyor onun gibi. O ping sunucunun pingi senin pingin değil.

Son düzenleme:
Şahsen ben bu fiyatı resmen soygun olarak görüyorum. Rockstar GTA 5'i yıllarca uğraşıp üretmiş ve sana ömür boyu oynaman için 80 TL'ye veriyor. GAME+ ise aynı parayı sadece bir ay için istiyor. Bazıları 10 K'lık sistem ile kıyaslıyor ama hikaye. 10 bin TL'lik PC'nin verdiği performansı asla veremez. CS:GO oynasan 2x60 ping aldığını düşün. Neredeyse round bittikten sonra öldüğünü görürsün. 🤣

Şuradan hesapla sen oyunu Ankara'da bulunan PC'den açacaksın o da Server'a belirli bir ping ile girecek misal 60 olsun. Sonra Ankara ile olan mesafeden dolayı 60 ping de oradan olsun. 2x60 120 ping olur. Çoğu insan ekranda yazan pingi gerçek sanıyor ama o Ankara'nın pingi yani sana gelene kadar daha da çoğalıyor. Eskiden sunucular Avrupa'da idi o yüzden ping ekranda düşük yazardı. Misal CS:GO'da avrupalıların ping hep düşük oluyor onun gibi. O ping sunucunun pingi senin pingin değil.
10klık pc ile kıyaslamak saçma çünkü pc nin tek işlevi oyun değil

Yeni konular

Geri
Yukarı