GeForce Now nasıldır?

Kaan351011

Centipat
Öncelikle ilk sorum; bu sistem Epic Games destekliyor mu? Mega indirim kuponu ile Cyberpunk 2077'yi ön sipariş vermek istiyorum ve sanırım Epic'ten erişilebiliyor ama birkaç uğraştırıcı işlemi var.

İkinci sorum; yakın zamanda taahhütlü Türk Telekom İnternetim bitecek (kurtuluyorum), yeni alacağım internet de büyük ihtimalle 35 Mbps olur, bu İnternetle rekabetçi olmayan, sadece single player oynanırken ortaya çıkan sorunlar var mı? Kablolu bağkanacağım için package loss olmaz sanırım.

Son sorum; çoğu kişi 720p ile 1080p arasında bağlantı fark ediyor demiş, fakat grafik ayarlarıyla ilgili hiçbir şey göremedim. 1080p açtığı takdirde RTX açık bir şekilde Full grafiklere oyun oynatabiliyor mu?

Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler şimdiden, iyi forumlar.

• Arkadaşım 40 Mbps internetiyle sorunsuz oynayabiliyor, bazı oyunlar optimize edilmediği için lag vb. sorunlarla karşılaşabiliyorsun. Bence şu dönemde TT veya Superonline'dan başka firmaya kayma. Çünkü altyapı ya TT'nin, ya da Superonline'ın. Ve altyapı kiminse önce kendi müşterilerinin arızalarını gideriyorlar.
  • Evet, Epic Games'teki birçok oyunu destekliyor. 60₺'lik kupon ön siparişlerde geçerli değil. Ancak çıktığı zaman 60₺ indirim kuponu kullanabilirsin.
  • Genelde 24 Mbps ve üstünde 1080p rahat rahat oynanıyor Geforce Now'da. Ayarlar'dan internet hızını ayarlayabilirsin. Gelen hız ne ise oradan da aynısını seçmen yeterli. RTX destekleyen oyunlarda açabilirsin. Grafik ayarlarını görebilmen için internetinin iyi olması lazım, ve monitörün 1080p desteklemesi lazım.

İkinci sorum; yakın zamanda taahhütlü Türk Telekom İnternetim bitecek (kurtuluyorum), yeni alacağım internet de büyük ihtimalle 35 Mbps olur, bu İnternetle rekabetçi olmayan, sadece single player oynanırken ortaya çıkan sorunlar var mı? Kablolu bağkanacağım için package loss olmaz sanırım.
Nvidia'nın sitesinde 720P 60Fps için 15Mbps ve 1080P 60Fps için 25Mbps gerektiği yazıyor.

Epic Games oyunları var ama Cyberpunk'ın gelmeme olasılığı var. Herhangi bir sorun çıkmaz eğer arkadan bir şey indirmezseniz. Yeni internetinize yakında zamanda geçecekseniz oyunu almayın belki ping yüksek olduğu için Geforce Now'ı düzgünce kullanamayabilirsin.

Geri
Yukarı