GeForce NOW nasıldır?

swysq

Hectopat
GeForce NOW almak istiyorum. PC kötü oyun oynatmıyor. Biraz pahalı geldi ama değecekse vereceğim çünkü başka alternatif yok galiba. Şu an durumlar nasıl, premiumla sıra bekleme olayları falan çok uzun sürüyor mu? Genel olarak sıkıntılar neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW almak istiyorum. PC kötü oyun oynatmıyor. Biraz pahalı geldi ama değecekse vereceğim çünkü başka alternatif yok galiba. Şu an durumlar nasıl, premiumla sıra bekleme olayları falan çok uzun sürüyor mu? Genel olarak sıkıntılar neler?

İnternet hızınız nedir? Hem download hem upload hızını yazın.

Bulaşmayın derim. Ben açıkçası 4 aydır kullanıyorum 100 Mbps internete sahip olmama rağmen hatta bufferbloat ayarları yapmama rağmen oyunlarda takılma gibi şeyler yaşıyorum. Bir daha almayı da düşünmüyorum, oyun oynamam daha iyi kafasındayım.

Sıra bekleme gibi şeyler yok ancak dediğim gibi internet ne kadar iyi olursa olsun kaliteden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz.

Hocam kendimde yaklaşık 4 5 gündür kullanıyorum 75 Mbps netim var pıngım yok neredeyse size tavsiyem Online oyun ıçın alacaksanız almayın hikayelei oyunlar için laıcaksanız alın çünkü bazen görüntü sanki yağlı boya gibi oluyor ve oynarken arkada en fazla Spotify açık oalbılır yoksa aşırı görüntü kötüleşiyor ben Star Wars ve EA Plus'ım VA ronlardakı hıkayeli oyunları oynamak için indirmiştim size tavsiyem netınız 75 üstü ve hikayeli oyunlar alacaksanız oynayın yoksa hiç almayın pişman olursunuz. Kasılmalar çok oluyor ama beni rahatsız etmedi.

Sadece geceleri en fazla 5 dakika bekletiyor onun dışında anında giriyorsunuz. İnternet hızınızda yeterliyse güzel bir deneyim alırsınız.

İnternetin yiise ve dalgalanma yoksa düşünebilirsin.

Hocam kendimde yaklaşık 4 5 gündür kullanıyorum 75 Mbps netim var pıngım yok neredeyse size tavsiyem Online oyun ıçın alacaksanız almayın hikayelei oyunlar için laıcaksanız alın çünkü bazen görüntü sanki yağlı boya gibi oluyor ve oynarken arkada en fazla Spotify açık oalbılır yoksa aşırı görüntü kötüleşiyor ben Star Wars ve EA Plus'ım VA ronlardakı hıkayeli oyunları oynamak için indirmiştim size tavsiyem netınız 75 üstü ve hikayeli oyunlar alacaksanız oynayın yoksa hiç almayın pişman olursunuz. Kasılmalar çok oluyor ama beni rahatsız etmedi.

Birkaç gün önce 120TL'lik fiyattan mı aldınız? Ben 120TL diye alacaktım bugün 190 TL'ye çıkmış fiyatı. Ondan biraz düşündürdü. Neye göre geliyor bu indirimler bilginiz var mı?

Birkaç gün önce 120TL'lik fiyattan mı aldınız? Ben 120TL diye alacaktım bugün 190 TL'ye çıkmış fiyatı. Ondan biraz düşündürdü. Neye göre geliyor bu indirimler bilginiz var mı?

Hocam bende ininal oldugu için 120 tlliği alamadım onun için kod aldım 160'a şu an kodlar ucuz olabilir yerinizde olsam oradan alırdım bir de yükleyip alışveriş yaptığımız kartlarla satın alınmıyor ne yazık ki.

Çamurlaşma tarzı görüntü bulanıklığı çok oluyor bazen. İnternet kaliteli bile olsa. Birde FPS rekabetçi oyunlar için önermem. Fazla gecikme oluyor.

Ayrıyeten premiumda sıra bekleme yok fakat bildiğime göre 6 saatte bir oturumu sonlandırıyor. Sonra hemen tekrar bağlanabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı