GeForce NOW nasıldır?

suzerain

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, birkaç hafta önce GeForce NOW'a 120 FPS desteği geldi biliyorsunuz. Şöyle 1-2 k ya bir PC dizip GeForce NOW almak istiyorum. 130 Mbps download ve 9-10 Mbps arası upload hızım var. Merak ettiğim şey ise tam olarak hissiyat. Yani daha çok bir video oyunu izliyormuşuz gibi mi hissettiriyor yoksa normal PC hissiyatı ile aynı mı? Özellikle FPS oyunlarında sorun çıkarıyor mu?

130 mbps ile normal oyun oynuyormuş gibi oynarsınız.

Merhaba arkadaşlar, birkaç hafta önce GeForce NOW'a 120 FPS desteği geldi biliyorsunuz. Şöyle 1-2 k ya bir PC dizip GeForce NOW almak istiyorum. 130 Mbps download ve 9-10 Mbps arası upload hızım var. Merak ettiğim şey ise tam olarak hissiyat. Yani daha çok bir video oyunu izliyormuşuz gibi mi hissettiriyor yoksa normal PC hissiyatı ile aynı mı? Özellikle FPS oyunlarında sorun çıkarıyor mu?

GeForce NOW'u bence FPS oyunları ile oynamayın benim 500Mbps internetim var normal bilgisayarımda görüntü cam gibiyken GeForce NOW'da kötü geliyor bana deneyip görmeniz lazım.

1080P 120 FPS alabilmeniz için RTX 3080 paketini satın almanız gerekir. O da sadece Avrupa'da satılıyor. Yarış modunda da 720P 120FPS alabiliyorsunuz sadece. Şu sıralar biraz tökezliyor gibi. Alacaksanız 4 Eylül'den önce alın ki indirimle alabileseniz.

Ben 1000 mbps ile Avrupa sunucularında oynuyorum. Yarış moduna alınca aynı kendi bilgisayarımda oynuyor gibi hissettiriyor. Tabii Online oyunlarda gecikme hissediliyor ama single oyunlarda çok iyi çalışıyor.

Benim çok mantıklı bulduğum bir servis.

Basit bi' örnek;

15.000₺ bandında RTX 3060'a sahip bir sistem aldınız, peki bu sistem ne kadar süre güncelliğini koruyabilecek?

Oysa 15.000₺ ile 18 - 19 yıllık GeForce NOW aboneliğine tekabül ediyor (Yıllık 800₺), Server'ların belirli aralıklarla donanım açısından da güncellendiğini düşünürsek; daha mantıklı görünüyor.

Basit bi' örnek;

15.000₺ bandında RTX 3060'a sahip bir sistem aldınız, peki bu sistem ne kadar süre güncelliğini koruyabilecek?

Oysa 15.000₺ ile 18 - 19 yıllık GeForce NOW aboneliğine tekabül ediyor (yıllık 800₺), Server'ların belirli aralıklarla donanım açısından da güncellendiğini düşünürsek; daha mantıklı görünüyor.

Hocam zaten ileride bilgisayar almayacağız bulut servisi üzerinden oynayacağız büyük ihtimal ama şu an bu durum geçerli değil gibi.

Ücretsiz modunda denemenizi tavsiye ederim. Normal şartlarda oyunun akıyor olması gerek ama bazen durumlar değişebiliyor.

Avrupa serverlarında ping sorun çıkartabiliyor, Türkiye serverlarında Türkcell sorun çıkartıyor. Türkiye sunucusunda 1 Eylül tarihinde fiyatların artacağını unutmayın.
1661808633350.png

Basit bi' örnek;

Oysa 15.000₺ ile 18 - 19 yıllık GeForce NOW aboneliğine tekabül ediyor (Yıllık 800₺), Server'ların belirli aralıklarla donanım açısından da güncellendiğini düşünürsek; daha mantıklı görünüyor.
Ekran kartı ve İşlemciyi kendi kullanım alanlarınız için kullanamıyorsunuz ve çoğu oyun desteklenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı