GeForce NOW ne zaman sıra gelecek?

Benim şahsi deneyimim güzel. Gecikme konusunda beklediğimden daha iyi bir izlenim aldım fakat görüntü çok çamurluydu. Özellikle de kalite seçerek açtım oyunları, ama kötüydü görüntü. 100mbps down, 5mbps up genel olarak paketim. Görüntü önemli değil zaten oyunları şu an hiç oynayamıyorum, Gecikme önemli sorun yaşamak istemiyorum diyorsanız, bence alınır. Ben ilk almayacaktım fiyat Amerika/Avrupa dan pahalı olunca ama sonra fark ettik Nvidia zaten zam kararı almış bizimkiler Nvidia duyurusu öncesi açıkladığı için yanlış anlaşılma olduğundan direkt aldım. Dediğim gibi durumda iseniz direkt alabilirsiniz bence.
İnternet paketim kötü Avrupa'da oynarken çok fazla çamurlanma yaşıyordum gecikme pek sorun değil ve hissetmiyordum zaten çamurlanma çözüldüyse benim için tamamdır. Altyapım 79 mbps destekliyor şu anda bir hafta öncede turuncu kablo çektiler büyük ihtimal fiberdi konusu yakın zamanda açacağım zaman bulamadığım için konuyu açamadım ama fotoğraflar telefonumda duruyor.

İnternet paketim kötü Avrupa'da oynarken çok fazla çamurlanma yaşıyordum gecikme pek sorun değil ve hissetmiyordum zaten çamurlanma çözüldüyse benim için tamamdır. Altyapım 79 Mbps destekliyor şu anda bir hafta önce de turuncu kablo çektiler büyük ihtimal fiberdi konusu yakın zamanda açacağım zaman bulamadığım için konuyu açamadım ama fotoğraflar telefonumda duruyor.

Merak ettim kaç ms ping alıyorsunuz ağ testinde? Aklınızdaysa tabii ki.

Speedtest üzerinde yapılan testlerden mi soruyorsunuz? 5-6 ms bu civarda değişiyor tabii şu an test ettim indirmenin herhangi bir etkisi yoksa bu şekilde.

Yok GeForce Now'ın kendi içindeki ağ testinden bahsediyorum. Tabii aklınızda değilse sırf test etmek için sıranızı kaybetmeyin.

Yok GeForce Now'ın kendi içindeki ağ testinden bahsediyorum. Tabii aklınızda değilse sırf test etmek için sıranızı kaybetmeyin.
Tamam bunu test edeceğim. Şu an 17 kişi kaldı eğer oyunu rahat rahat oynayabilirsem bittikten sonra test ederim sizin için.

Tamam bunu test edeceğim. Şu an 17 kişi kaldı eğer oyunu rahat rahat oynayabilirsem bittikten sonra test ederim sizin için.

Oyunun içinden de görebilirsiniz. Girdiğinizde CTRL+ALT+F6 yapın sonra;

1616709693183.png

İşaretlediğim yerde pinginiz yazar.

Sizden fazla ben üzülürüm öyle bir şey olsa.
9 kişi kaldı geliyor gelmekte olan ben de Minecraft Creative'de takılıyorum ne yapayım.

@Anceph Şükürler olsun açıldı baktım 20 ms alıyorum şimdi oyuna giriyorum umarım o çamur kaybolmuştur. Bu arada şu an aktif kullandığım internet paketi 16 mbps eğer premium hakkım açılacak olursa hem 100 mbps internete hem de premium'a kavuşmuş olacağım.

Son düzenleme:
@Anceph şükürler olsun açıldı baktım 20 ms alıyorum şimdi oyuna giriyorum umarım o çamur kaybolmuştur. Bu arada şu an aktif kullandığım internet paketi 16 Mbps eğer Premium hakkım açılacak olursa hem 100 Mbps internete hem de Premium'a kavuşmuş olacağım.

Gözün aydın.😄

Yeni konular

Geri
Yukarı