GeForce Now neden Linux'a çıkmadı?

Çünkü Nvidia çok bencil. Daha açık kaynak sürücüleri yok. Windows'taki sürücüleri bile kapalı kaynak. Nvidia'yı severim ancak git gide Intel'leşiyor.

Nvidia yüksek ihtimal uğraşmak istemiyor.

Hazır ismi geçmişken, Linus Torvalds'ın Nvidia'ya çektiği resti hatırlatmadan geçemem 😄:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sömürülmek için bekleyen insanların olduğu tarafı seçmezdim.
Sömürülmeyi açıklar mısın? Adamlar bedava hizmet karşılığı veri topluyor. Linux'ta hizmet vermeden topluyorlar. İnternet bağlantın oldukça toplamaya da devam edecekler. Linux kurdum artık takip edilmiyorum diye bir şey yok. Steam, Geforce NOW ile gerekirse zorla toplarlar, önleyemezsin.

Çünkü Nvidia çok bencil. Daha açık kaynak sürücüleri yok. Windows'taki sürücüleri bile kapalı kaynak. Nvida'yi severim ancak git gide Intel'leşiyor.

Nvidia yüksek ihtimal uğraşmak istemiyor.

Hazır ismi geçmişken, Linus Torvalds'ın Nvidia'ya çektiği resti hatırlatmadan geçemem 😄:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ooooo. Çok iyi demiş.
İşletim sistemine para vermeyen buna para verir mi demişlerdir belki :D Ya da açık kaynak kodlu olmadığı için, linux kullanıcısı neden bunu kullansın diye düşünmüş olabilirler.
Bir atılım olsa belki insanlar, sistemsel olarak akıcı Linux'u seçebilirlerdi.

Sömürülmeyi açıklar mısın? Adamlar bedava hizmet karşılığı veri topluyor. Linux'ta hizmet vermeden topluyorlar. İnternet bağlantın oldukça toplamaya da devam edecekler. Linux kurdum artık takip edilmiyorum diye bir şey yok. Steam, Geforce NOW ile gerekirse zorla toplarlar, önleyemezsin.
Dostum ne demeye çalışıyorsun? Biraz daha açarsan iyi olur. Bedava hizmet dediğin şey Windows mu? Binlerce para verip saçma sapan sorunlarla uğraşmak mı?

.

Şu video da adam nasıl yapmış? Hiçbir şey anlamadım. Sadece GeForce Now üzerinden oyun oynadığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı