GeForce Now neden Linux'a çıkmadı?

Ben dediğimi anlatamıyorum ki adamlara. Beni dalgaya alıyorlar tar.gz uzantısını yazdım diye. Tar.gz içinden çıkan kurulum dosyalarını tek tıklamayla kuruyor bu arkadaşlar profesyonel. Biz susalım profesyoneller konuşsun. Benim belirtmek istediğim bir şeyin fanı olunmaması. Ben Linux'u da kullanırım yeri gelir. Bu kadar fanatik olmayın diyorum anlatamıyorum.
make
make install yazmak çok zorsa devam ediniz.
Ayrıca onu bile yapamıyorsanız README dosyaları mevcut zaten. Talimat veriyor.

Ben dediğimi anlatamıyorum ki adamlara. Beni dalgaya alıyorlar tar.gz uzantısını yazdım diye. Tar.gz içinden çıkan kurulum dosyalarını tek tıklamayla kuruyor bu arkadaşlar profesyonel. Biz susalım profesyoneller konuşsun.
Her tar.gz dosyası aynı değil. Kiminin içinden düz setup çıkar "./" ile çalıştırırsın. Kimini compile etmen gerekir. Sorun şu ki hayatında compile etmen gereken tar.gz dosyası görme ihtimalin %0.1.

make
make install yazmak çok zorsa devam ediniz.
Ayrıca onu bile yapamıyorsanız README dosyaları mevcut zaten. Talimat veriyor.
Yahu arkadaşım bana zor değil başka adama zor anlamıyor musun?

Her tar.gz dosyası aynı değil. Kiminin içinden düz setup çıkar "./" ile çalıştırırsın. Kimini compile etmen gerekir. Sorun şu ki hayatında compile etmen gereken tar.gz dosyası görme ihtimalin %0.1.
Raspberry Pi üzerinde Quake III oynamak için yapmıştım bir kez. Bir kez de OpenVSwitch kurulumu için. (4 yıldır Raspberry ile uğraşıyorum. Yani evet baya nadir bir durum.)

Her tar. GZ dosyası aynı değil. Kiminin içinden düz setup çıkar "./" ile çalıştırırsın. Kimini compile etmen gerekir. Sorun şu ki hayatında compile etmen gereken tar. GZ dosyası görme ihtimalin %0.1.

Kanka bak şimdi önünde 2 tane seçenek var bir tanesi 16 GB RAM'li Windows 10 PC var bir yanda da Linux 4 GB RAM'li bir bilgisayar var hangisini tercih ederdin (Windows 10'a Linux yüklenemiyor ama)

Yeni konular

Geri
Yukarı