GeForce NOW odaklı PC toplama

Bütçe
7000TL

Tahah

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son zamanlarda yükselen bilgisayar parçası fiyatları yüzünden farklı çözümler aramaya başladım. Cevabımı ise GeForce NOW da buldum. GeForce NOW üzerinden oyun oynamanın yanı sıra konfora çok önem veren birisiyim. Yüksek çözünürlükler büyük monitör düzgün kasa ve ekipmanlara sahip konfora dayalı bir APU sistem var aklımda ama bu konuda birkaç eksiğim olduğunu düşünüyorum. Önerilere ve sistem tercihlerine açığım.

Son zamanlarda yükselen bilgisayar parçası fiyatları yüzünden farklı çözümler aramaya başladım. Cevabımı ise GeForce NOW da buldum. GeForce NOW üzerinden oyun oynamanın yanı sıra konfora çok önem veren birisiyim. Yüksek çözünürlükler büyük monitör düzgün kasa ve ekipmanlara sahip konfora dayalı bir APU sistem var aklımda ama bu konuda birkaç eksiğim olduğunu düşünüyorum. Önerilere ve sistem tercihlerine açığım.

İnternet bağlantısının kalitesi çok önemli. Konforu kalmaz yani.

GeforceNOW için sistem toplamak yerine ISS ile görüş fiber altyapı al.

Zaten bu servisin amacı iyi interneti olup kötü donanıma olana oyun oynatmak.

İnternet bağlantısının kalitesi çok önemli. Konforu kalmaz yani.

Fiber alt yapılı türcell 200 Mbps internetim var testlerde 190'dan aşağı almıyorum.
GeForce NOW için sistem toplamak yerine ISS ile görüş fiber altyapı al.

Zaten bu servisin amacı iyi interneti olup kötü donanıma olana oyun oynatmak.

İnternetim gayet iyi aklımda olan GeForce NOW dışına çıktığımda rahatlığımdan kaybetmeyeceğim bir sistem.

Fiber alt yapılı türcell 200 Mbps internetim var testlerde 190'dan aşağı almıyorum.

İnternetim gayet iyi aklımda olan GeForce NOW dışına çıktığımda rahatlığımdan kaybetmeyeceğim bir sistem.

GeForceNOW öyle sistem gereksimi yok denecek bir servis.
16 GB RAM R5 3400G ile aşırı rahat kullanırsınız.

Hocam GeForce NOW yani bunu kullanmak için 3080 Ti SLI falan yapmanıza gerek yok.
İnternetiniz iyi olsun ve ping olmasın zaten tost makinesi dediğimiz sistem bile açıyor.

Biliyorum fakat bilgisayar açılırken 15 dk bekledikten veya Google da sekmelerde bile kastıktan sonra bir anlamı kalmaz benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı