GeForce NOW oyun konsollarını bitirir mi?

Yalnız GeForce NOW daha kıvamında değil gibime geldi doğru mu sizce bugün 20 tlik paket aldım bilgisayara indirilmiş oyun gibi net değil görüntü.

Türkiye'de değil yoksa Avrupa sunucuları falan kullanabildiğimiz dönem cayır cayır çalışıyordu gecikme hakkıydı zaten uzak bir bilgisayara bağlanıyorduk.

Çok zor. Bir sürü eksik nokta var, her oyun yok, lokal donanım kalitesini yakalayamıyor, pahalı. Belki 10 sene sonra çok daha iyi duruma geldiğinde.

Death Stranding ve Cyberpunk oynadım. Uzun suredir de kullanıyorum. En az 5-10 sene lazım. Zira grafik kalitesi olarak PC ile uçurum farkı var. Uzak çizim yok gibi bir şey.

Hele ki rekabetçi oyunlarda Allah yardım ede. R6S hem çamur hem de oynanmıyor. DBD'de de muthiş bir gecikme var. BF bir tek dengeli performans sunuyor.

Death Stranding ve Cyberpunk oynadım. Uzun suredir de kullanıyorum. En az 5-10 sene lazım. Zira grafik kalitesi olarak PC ile uçurum farkı var. Uzak çizim yok gibi bir şey.

Hele ki rekabetçi oyunlarda Allah yardım ede. R6s hem çamur hem de oynanmıyor. DBD'de de muthiş bir gecikme var. BF bir tek dengeli performans sunuyor.

Aşırı haklısın performans olarak GeForce NOW daha geliştirilmesi gerek bayağı.

Geri
Yukarı