GeForce NOW oyunlarını oynamak için indirme gerekli mi?

Yasinmasin

Picopat
Daha fazla  
Eğer indirme zorunluluğu bulunmuyorsa uygulamayı açıp bilgisayarımda olmayan oyunu kitaplığa ekliyorum ve "oyna" butonuna tıklıyorum ve sıramı bekliyorum. Sıram geldikten sonra oyunun Steam mağazasındaki satın alma ekranı geliyor. Ne yapmam gerekir? Bazıları Steam kütüphanesinden bir şeyler yaparak hallettiklerini söylüyorlar ama nasıl yapıldığını anlayamadım.

Eğer indirme zorunluluğu bulunmuyorsa uygulamayı açıp bilgisayarımda olmayan oyunu kitaplığa ekliyorum ve "oyna" butonuna tıklıyorum ve sıramı bekliyorum. Sıram geldikten sonra oyunun Steam mağazasındaki satın alma ekranı geliyor. Ne yapmam gerekir? Bazıları Steam kütüphanesinden bir şeyler yaparak hallettiklerini söylüyorlar ama nasıl yapıldığını anlayamadım.
paralı oyunsa satın alıp kutuphaneye koyucan

Oyunu indirmenize gerek yok. Lakin GeForce NOW'ın güncellemediği oyuna dair bir güncelleme varsa onu yükler. Oyunun mağaza sayfasından oyna diyebilirsiniz(sizde var ise).

İndiriliyor ama sizin bilgisayarınıza değil oyunu oynadığınız bilgisayara. O da saniyeler içinde iniyor. Oyunu oynamak için kendi Steam hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Steam hesabınızda da o oyunun bulunması gerekiyor.

Hocam oyunu satın almadıysanız oynayamazsınız. Ve genel olarak yükleme yapmıyor. Yapıyorsa sizin bilgisayarınıza değil, sunuculara yükleme yapıyordur. Sunucuların interneti iyi olduğundan kısa sürer.

Oyuna sahip olmadan oynayamazsın.

Oyuna sahip değilsen eğer oynayamazsın. Steam kütüphaneni Geforce NOW'a bağla oynayabileceğin oyunlar gözükür zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı