GeForce NOW Papara'dan alınırsa fark olur mu?

Hocam ben gecikme olmasın diye yarış moduna aldım ama görüntü çamur gibi oldu onu dengeliye alsam 50 Mbps ile oynar mıyım ayarlara hiç dokunmadım bazıları high bazıları Low bazıları medium oyun AC Unity. @Blannk

Hocam normal ayarları ile rahatça oynayabilirsiniz ekstradan bir ayar yapmanıza gerek yok.

Hocam normal ayarları ile rahatça oynayabilirsiniz ekstradan bir ayar yapmanıza gerek yok.

Tamam hocam varsayılana alacağım yardımlarınız için sağ olun en son olarak çok kısa bir sorum var ben ilk indirdiğimde minimum özellikler karşılanmıyor gibi bir hata verdi bunun çözümünü buldum gragik ayarlarından veri tasarrufu ile açmakmış ben bunu yaptım bunun performansa bir etkisi var mı?

Tamam hocam varsayılana alacağım yardımlarınız için sağ olun en son olarak çok kısa bir sorum var ben ilk indirdiğimde minimum özellikler karşılanmıyor gibi bir hata verdi bunun çözümünü buldum gragik ayarlarından veri tasarrufu ile açmakmış ben bunu yaptım bunun performansa bir etkisi var mı?

Var tabii ki. Görüntüyü daha da kötü bir hale getirecektir. İnternetinize göre özel ayar yapmalısınız stabil olması için.

Var tabii ki. Görüntüyü daha da kötü bir hale getirecektir. İnternetinize göre özel ayar yapmalısınız stabil olması için.

Hocam GeForce NOW ayarlarından değil direkt Windows'un oyun ayarlarından grafik ayarları bölümünden GeForce NOW'u ekleyip oradan işlemciyi seçmessem oyunlar açılmıyor bunun başka çözümü var mı ki @yoshitsune

Hocam internetim sabit 50 Mbps 0.0 paket kaybı 6 ping yazıyor bu ayarlarda dengelide oynamam sorun oluşturur mu yarışa'mı alayım yoksa özelden mi yapayım (yarış'ta görüntü çamur gibi oluyor)

Hocam GeForce NOW ayarlarından değil direkt Windows'un oyun ayarlarından grafik ayarları bölümünden GeForce NOW'u ekleyip oradan işlemciyi seçmessem oyunlar açılmıyor bunun başka çözümü var mı ki @Heisenburger

Bu konuda bir fikrim yok.

Hocam internetim sabit 50 Mbps 0.0 paket kaybı 6 ping yazıyor bu ayarlarda dengelide oynamam sorun oluşturur mu yarışa'mı alayım yoksa özelden mi yapayım (yarış'ta görüntü çamur gibi oluyor)

İnternetinize göre özel ayar yapın hocam. Mesela zayıf ağ bağlantısı koşullarına göre ayarla gibi bir seçenek vardı, bunu kapatın. V-Sync'de kapalı olmalı.

Bu konuda bir fikrim yok.

İnternetinize göre özel ayar yapın hocam. Mesela zayıf ağ bağlantısı koşullarına göre ayarla gibi bir seçenek vardı, bunu kapatın. V-Sync'de kapalı olmalı.

Tamam hocam öyle yapayım deniyecğim.

Hocam oradan işlemciyi seçmem yani daha az performanslıyı seçememin bir etkisi var mıdır acaba @yoshitsune bunu araştırıp bakacağı bir hocam çünkü o şekilde yapmadan açılmıyor.

Bende oyunfordan bugün aldım ve memnunum :)

Hayırlı olsun.

Bende oyunfordan bugün aldım ve memnunum :)

Hocam sizde açılırken minimum sistem gereksinimleri gibi bir hata veriyor mu?

@yoshitsune hocam ağ durumu ayarı açık mı olmalı kapalı mı biri kapalı olsun demiş ama sizce ne yapayım.

@yoshitsune hocam bir de çözünürlüğü yukarı ölçeklendirme ne olmalı standartta kullanıyorum şu an.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı