GeForce NOW Premium alınırsa performansta artış olur mu?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhab, a iyi bir internete sahibim QoS ayarı sayesinde 6Mbps upload 80Mbps download vererek bufferbloat sorununu da çözmüş bulunmaktayım. waveform üzerinden 6ms ping 0 download ve 0 upload gecikmesi alıyorum skorum a+ fakat GeForce NOW da oyun oynarken nedense böyle yarım saliselik donmalar yaşanıyor Rust oynarken. çok sinirimi bozuyor her ne kadar anlıkta olsa acaba premium aldığım zaman bu tarz sorunlar çözülür mü?

Merhab, a iyi bir internete sahibim QoS ayarı sayesinde 6Mbps upload 80Mbps download vererek bufferbloat sorununu da çözmüş bulunmaktayım. Waveform üzerinden 6ms ping 0 download ve 0 upload gecikmesi alıyorum skorum a+ fakat GeForce NOW da oyun oynarken nedense böyle yarım saliselik donmalar yaşanıyor Rust oynarken. Çok sinirimi bozuyor her ne kadar anlıkta olsa acaba premium aldığım zaman bu tarz sorunlar çözülür mü?

GAME+ rezalet gidin Avrupa'da satın alın 4080 ile oynarsınız fakat internetiniz o kadar da iyi gözükmed drop yememek için 100 mbs tavsiye ediyorum., yinede oynatır diye düşünüyorum. @eyüpcan49 beğenmeme atma nedeninizi açıklarsanız eleştirebilirim.

Son düzenleme:
GAME+ rezalet gidin Avrupa'da satın alın 4080 ile oynarsınız fakat internetiniz o kadar da iyi gözükmedi, yine de oynatır diye düşünüyorum. @eyüpcan49 beğenmeme atma nedeninizi açıklarsanız eleştirebilirim.

İnterneti gayet iyi ben 16Mbps ADSL internetle 720p 60FPS sorunsuz oynuyorum ayrıca Avrupa sunucularına erişimimiz engellendi ve ayrıca RTX 4080 için ayrı bir paket bulunuyor ve fiyatı 20 dolar/aylık

İnterneti gayet iyi ben 16Mbps ADSL internetle 720p 60FPS sorunsuz oynuyorum ayrıca Avrupa sunucularına erişimimiz engellendi ve ayrıca RTX 4080 için ayrı bir paket bulunuyor ve fiyatı 20 dolar/aylık

VPN ile girmeniz lazım yoksa erişimini engeller yapmasını bilmiyorsanız Recep Baltaş'ın sitesinde zaten rehber yaptım oyuna girdikten sonra çıkmanız lazım Rust'un rezalet bir optimizasyonu olduğunu biliyorsun GAME+'nın verdiği kartı biliyorsun Avrupa'dan almak veya oynamak mı GAME+'nın ekran kartıyla oynayıp drop yemek mi? En azından 2080 ile oynuyorsun Avrupa'da. İnterneti iyi diye beğenmeme atmak da anormalmiş.

Ve 20 dolar gayet uygun 4090 için neresi kötü?

VPN ile girmeniz lazım yoksa erişimini engeller yapmasını bilmiyorsanız Recep Baltaş'ın sitesinde zaten rehber yaptım oyuna girdikten sonra çıkmanız lazım Rust'un rezalet bir optimizasyonu olduğunu biliyorsun GAME+'nın verdiği kartı biliyorsun Avrupa'dan almak veya oynamak mı GAME+'nın ekran kartıyla oynayıp drop yemek mi? En azından 2080 ile oynuyorsun Avrupa'da. İnterneti iyi diye beğenmeme atmak da anormalmiş.

Türkiyedede 2080'le oynuyorsun.

@4080

1650 olmasın o? Premium ile 2080, ve 3000 kaçtı hatrlamıyorum öyle kart.

Evet 2080 veriyor ve gayet de yeterli.

600 TL 1 ay için uygunmu arkadaşım adamın belki parası yok.

Denedin mi bireysel olarak ben hiç donduğuna şahit olmadım.

@4080

4080 ile Rus'ta bile drop giriyor 2080 de mi girmesin? Arkadaş üzerine girdim çatışırken resmen drop giriyordu küçük küçük. Beğenmeme atıyorsunuz hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
@4080

Denedin mi bireysel olarak ben hiç donduğuna şahit olmadım.

Arkadaşımda denedim? GeForce NOW aldırtım sıra girmeden ms sıkıntısı olamdan oynuyor iletişim adresi bırakın videosunu isterim atar kendiniz görmüş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı