GeForce NOW paralı üyelik ne kadar bekletiyor?

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW denemek istiyorum ancak bu bekleme olayı sebebiyle deneme hesabı kullanmak tam bir eziyet. Ancak ücretli üyelik alınca da bekleme oluyormuş. Kullananlar bilgi verebilir mi ortalama ne kadar bekletiyor bir oyuna girerken?

Arkadaşlar GeForce NOW denemek istiyorum ancak bu bekleme olayı sebebiyle deneme hesabı kullanmak tam bir eziyet. Ancak ücretli üyelik alınca da bekleme oluyormuş. Kullananlar bilgi verebilir mi ortalama ne kadar bekletiyor bir oyuna girerken?

Çoğu zaman sıra bekletmiyor ama bekletse bile en fazla 2 dakika sürüyor.

Oynayacağın oyuna göre değişiyor. Talep edilen bir oyunsa maksimum 5-10 dakika bekleyebiliyorsun onun dışında bekleme süreleri genelde olmuyor. 5-10 dakika bekleme süresi olan oyunlar da 100-150 kişilik sıra olan oyunlar.

Hocam GeForce NOW yerine nware alin GTA V'e RDR gibi oyunlarda var.

Hocam GeForce NOW yerine nware alin GTA V'e RDR gibi oyunlarda var.

RDR2 satın almıştım zaten. Aslında çok oyun oynayan biri değilim, oyunları bilgisayara yüklemeye eriniyorum yüklenmesi gereken GB miktarını görünce genelde vazgeçiyorum :) O yüzden laptopa bir şey yüklemeden daha düşük grafik kalitesinde bile olsa canım sıkıldıkça farklı farklı oyunları deneme fırsatı vereceği için cloud gaming ilgimi çekiyor.

Bu arada Nware'e baktım fiyatları mantıklı gelmedi açıkçası bana.

Geri
Yukarı