GeForce NOW paralı üyelik ne kadar bekletiyor?

Herkese cevapları için teşekkürler o zaman 5-10 dk yı geçmiyorsa maksimum denenebilir.. Yalnız bir sorum daha olacak. GFN kütüphanesindeki oyunların hepsi paralı üyelere açılıyor mu yoksa Steam'de, Epic'te falan almış olmam mı gerekiyor oyunları?

Bilgisayarda işimi yaparken az önce bir oyunu oynaya tıkladım, tam 70 dk sonra sıra bana geldi ve beni Epic Games'e yönlendirdi önce sonra da Epic'te bu oyunu almamışsınız dedi duruma uğradım :D Ben kütüphanesindeki her oyunu oynatıyor sanıyordum.

Herkese cevapları için teşekkürler o zaman 5-10 dk yı geçmiyorsa maksimum denenebilir.. Yalnız bir sorum daha olacak. GFN kütüphanesindeki oyunların hepsi paralı üyelere açılıyor mu yoksa Steam'de, Epic'te falan almış olmam mı gerekiyor oyunları?

Bilgisayarda işimi yaparken az önce bir oyunu oynaya tıkladım, tam 70 dk sonra sıra bana geldi ve beni Epic Games'e yönlendirdi önce sonra da Epic'te bu oyunu almamışsınız dedi duruma uğradım :D Ben kütüphanesindeki her oyunu oynatıyor sanıyordum.
Gfn'nin en büyük eksisi bu hocam. Sadece kendi kütüphanenizdeki oyunları oynatıyor. Bilgisayar kiralamış oluyorsunuz oyunlar hâlâ sizden.

Gfn'nin en büyük eksisi bu hocam. Sadece kendi kütüphanenizdeki oyunları oynatıyor. Bilgisayar kiralamış oluyorsunuz oyunlar hâlâ sizden.

Olmadı o zaman şimdi bu, ben free versiyonda her tıkladığım oyun bekleme sırasına girince hepsini açıyor herhalde ama tek dert bu bekleme süresi sanmıştım. Ben olayı tamamen yanlış anlamışım. O zaman şimdilik bye bye GFN :(

Olmadı o zaman şimdi bu, ben Free versiyonda her tıkladığım oyun bekleme sırasına girince hepsini açıyor herhalde ama tek dert bu bekleme süresi sanmıştım. Ben olayı tamamen yanlış anlamışım. O zaman şimdilik bye bye GFN :(

Evet hocam maalesef sıkıntılı bir durum. Keyifli oynamak için minimum bir 1k-2K bandında ödeme gerekli.

Evet hocam maalesef sıkıntılı bir durum. Keyifli oynamak için minimum bir 1k-2K bandında ödeme gerekli.

O kadar para ödedikten sonra zaten laptopuma kurarım 3-5 oyun oynarım yani ekstradan para vermem. Laptop sürekli yanımda zaten işim gereği.

O zaman işin özeti şu, elinizde oyunları kaldıracak bir oyun bilgisayarı ya da konsol yoksa almak mantıklı olabilir, ya da bir oyun bilgisayarı olsa bile elinde, 7/24 deli gibi her cihazdan oyun oynamak isteyenler için daha mantıklı..

Laptopunuz çok kötü değil anladığım kadarıyla sadece oyun indirmeye üşeniyorsunuz. Eğer böyleyse GFN zaten baştan kötü bir tercih

Evet hocam biraz öyle. HP Omen var elimde 1.5 yaşında. RTX 3060 lı ama oyun indirmek cidden beni yoruyor. Böyle deyince de şimdi GFN yine mantıklı geldi en azından kurmadan oynatıyor adamlar çok da haksızlık etmeyelim 🤣

Evet hocam biraz öyle. HP Omen var elimde 1.5 yaşında. RTX 3060'lı ama oyun indirmek cidden beni yoruyor. Böyle deyince de şimdi GFN yine mantıklı geldi en azından kurmadan oynatıyor adamlar çok da haksızlık etmeyelim 🤣

Hocam düşünmeniz hata bence o sistemle. Yani kesin bir şey diyemiyorum sizin tercihiniz oyun alacaksanız değer ahaahahsa :D

Hocam düşünmeniz hata bence o sistemle. Yani kesin bir şey diyemiyorum sizin tercihiniz oyun alacaksanız değer ahaahahsa :D

Şimdi benim durumumda olay şöyle olacak, oyunu alacağım ama laptopa kurmayacağım sadece GFN de oynamak için. Bari sadece GFN'de oynayacak olanlara özel fiyatlandırma yapsalar fena olmaz ısrarla laptopa kurmak istemeyeceğim çünkü :)

Şimdi benim durumumda olay şöyle olacak, oyunu alacağım ama laptopa kurmayacağım sadece GFN de oynamak için. Bari sadece GFN'de oynayacak olanlara özel fiyatlandırma yapsalar fena olmaz ısrarla laptopa kurmak istemeyeceğim çünkü :)

Hocam indirimler geliyor bayağı düşünebilirsiniz. Ya da oynamak istediğiniz bir oyunlu Steam hesabı vs. alabilirsiniz fiyatları çok uygun oluyor ama 20 kişi birden giriyor tabii :D Turkcell'in kontrolu altında Türkiye özel fiyatlandırma cart curt pek sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı