GeForce NOW Premium düzgün çalışıyor mu?

Chocovore

Kilopat
Daha fazla  
Uygulamayı ücretsiz sürümden denedim. Oynarken (1080p 60FPS) gayet akıcı ve hiç gecikme hissetmiyorum fakat ara sıra çözünürlükte bozulmalar oluyor ve sesler cızırtıya dönüşüyor. Bazen de zayıf ağ bağlantısı uyarısını görüyorum. Bu hız değerleri için normal midir, Premium almak hizmet kalitesini yükseltiyor mu? İnternet hız testimi ve uygulama içinden yaptığım testi ekran görüntüsü olarak ekiyorum.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    25,8 KB · Görüntüleme: 58
  • 2.PNG
    2.PNG
    45,1 KB · Görüntüleme: 57
Galiba kablosuz ağ kullanıyorsunuz, paylaştığınız hız testi ile Geforce Now'un ölçtüğü hızlar arasında fark var. İnternet kablosu ile kullandığınız zaman problem olmayacaktır. Bu sadece offline oyunlarda sağlıklı performans veren bir uygulama, online oyunlarda istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. (Örneğin CS:GO)

Uygulamayı ücretsiz sürümden denedim. Oynarken (1080p 60FPS) gayet akıcı ve hiç gecikme hissetmiyorum fakat ara sıra çözünürlükte bozulmalar oluyor ve sesler cızırtıya dönüşüyor. Bazen de zayıf ağ bağlantısı uyarısını görüyorum. Bu hız değerleri için normal midir, Premium almak hizmet kalitesini yükseltiyor mu? İnternet hız testimi ve uygulama içinden yaptığım testi ekran görüntüsü olarak ekiyorum.

26 MB ile 1080p 90 FPS oynuyorum bende de oluyor bazen cızırtılar çözünürlük düşmesi vs bir şey olmaz.

Ya ben kablolu 100 MB hız ile kullandım ben pek verimli kullanmadım ya da bana öyle geldi, şu etkili oldu mu ben de bilmiyorum benim monitörüm 2K çözünürlük GeForce NOW 1080p veriyor görüntüyü o yüzden sorun yaşamış olabilirim ya da öyle düşündüm.
Ama bence o fiyata eğer oynayacağın hikayeli oyun varsa alınır. Ama uzun vadeli almamaya çalışırdım.

Testleri tekrarladım fakat sonuç aynı bant genişliğim 30mbps civarında çıkıyor GeForge NOW testinde ve arada çok fark var. Çözüm önerisi olan var mı bu konuda?
1GBPS internet kullandığım halde yaşadığınız sorunları yaşıyorum. Ağ sorununuz olmasa bile yaşadığınız oyun tecrübesi pek fark etmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı