Geforce Now Premium hesapta bekletiyor

Maker

Kilopat
Daha fazla  
Bir siteden Geforce Now premium kodu aldım ve kodu kullandım. Hesabım bir aylık premium hesap oldu ancak şu an oyuna girmeye çalıştığımda 200 kişilik sıra beklemekteyim. Sıra normalden hızlı ilerliyor gibi ancak anlamadım.

Kod kullandığım için mi sorun çıktı yoksa premium kullanıcıları da mı artık böyle sıra bekliyor? Yapabileceğim bir şey var mı? Bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Bir siteden Geforce Now premium kodu aldım ve kodu kullandım. Hesabım bir aylık premium hesap oldu ancak şu an oyuna girmeye çalıştığımda 200 kişilik sıra beklemekteyim. Sıra normalden hızlı ilerliyor gibi ancak anlamadım.

Kod kullandığım için mi sorun çıktı yoksa premium kullanıcıları da mı artık böyle sıra bekliyor? Yapabileceğim bir şey var mı? Bilgilendirirseniz mutlu olurum.
Hocam premium paket de direkt bağlanmanız lazım olmazsa müşteri hizmetleri ile görüşün.

Evet gerçekten premiumda bile sıra beklemek zorundaymışız haklısınız. Premium kullanmanın ayrıcalıkları gerçekten sınırlıymış.

Bir siteden GeForce NOW Premium kodu aldım ve kodu kullandım. Hesabım bir aylık Premium hesap oldu ancak şu an oyuna girmeye çalıştığımda 200 kişilik sıra beklemekteyim. Sıra normalden hızlı ilerliyor gibi ancak anlamadım.

Kod kullandığım için mi sorun çıktı yoksa Premium kullanıcıları da mı artık böyle sıra bekliyor? Yapabileceğim bir şey var mı? Bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Hocam bende de GFN aboneliği var şöyle anlatayım;

Premiumsuz 200 sıra 4-5 saatte bitiyorsa.
Premium'la sıra bekletirse 200 sıra Max 5 dakikada biter.

Geri
Yukarı