GeForce NOW Premium olduğu halde kötü deneyim sunuyor

Enjoyer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar dün 140 Türk lirası ödeyerek GeForce aldım. Dünden beri biraz bakıyorum ve çoğu oyunda takılmalar, donma vs. gibi problemler yaşıyorum. Eğer çözümü yoksa nasıl iade edebilirim?

Eğer kullanım yapmışsanız iade edemiyorsunuz.
İade olmaması saçmalık. Reklamlarında öve öve anlatsınlar, iş uygulamaya gelince balon. Denemeden nasıl anlayacağım ki ayrıca? Diyeceksiniz ücretsiz hali var, ama orada 150 sıra bekleyecek kadar hayatsız olunmaz bence. Sitemim size değil, GeForce'e...

İnternet hızınız ve GeForce NOW ayarlarınız nedir? Bunları bilmeden net yorum yapabilmemiz mümkün değil.
GeForce nasıl ayar yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar dün 140 Türk lirası ödeyerek GeForce aldım. Dünden beri biraz bakıyorum ve çoğu oyunda takılmalar, donma vs. gibi problemler yaşıyorum. Eğer çözümü yoksa nasıl iade edebilirim?

Fareniz gecikiyorsa çözümü basit YouTube çözümü bulursunuz veya GeForce NOW uygulamasından değil de Google Chrome'dan giriyorsan geçikme vardır.

İade olmaması saçmalık. Reklamlarında öve öve anlatsınlar, iş uygulamaya gelince balon. Denemeden nasıl anlayacağım ki ayrıca? Diyeceksiniz ücretsiz hali var, ama orada 150 sıra bekleyecek kadar hayatsız olunmaz bence. Sitemim size değil, GeForce'e...

GeForce nasıl ayar yapmam gerekiyor?

Hocam internet hızınız yavaşsa bu çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı