GeForce Now Premium Türkiye için uygun mu?

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, GeForce Now Premium üyelik almayı düşünüyorum. Türkiye'de oyunları 2K ve RTX teknolojisinde oynamak mümkün mü?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızınız nedir?

2K desteği yok.
2K Ultra'da RTX ile Cyberpunk 2077 oynama hayalimiz vardı suya düştü desene.😂
Önermem, internetiniz el vermiyor.
Bu olay sanırsam daha çok İnternet'imiz ile alakalı değil de Türkiye'nin alt yapısı ile alakalı doğru mudur?
GeForce Now'u daha ucuza alabileceğimiz veya Kara Cuma'da indirime girebileceği bir yer var mı acaba?
Sanmıyorum, abonelik servislerinde bir indirim olmuyor. Ucuza alabileceğiniz en iyi yöntem şimdilik 6 aylık olarak ödeme yapmak.
Tahminimce Geforce Now kullandığı için PC si kötü. Ve zaten böyle olduğuna göre monitörünün de 2K desteklediğini sanmıyorum. Bence Geforce Now kullanılabilir ama şahsen kendi PC inle oynadığın kadar zevk alamazsın diye düşünüyorum.
Bu çıkarımı nereden yaptın anlayamadım? Geforce Now sadece sistem gereksinimleri düşük olan kullanıcılar oynasın diye oluşturulmadı.

50 Mbps yeterli bir hız, 2K yok Max 1080p var ama şimdi olmaması ilerde de olmayacağı anlamına gelmiyor.

Geri
Yukarı