GeForce Now server ping sorunu

harajukubarbie

Kilopat
GeForce Now'ın eu central 3 serverında 70 civarı ping alırken bize daha yakın olan Bulgaristan serverında pingim daha çok. Bize daha yakın olmasına rağmen neden daha fazla ping veriyor? Bazıları eu southest yani Bulgaristan serverındaki pinglerinin eu Central'a göre daha iyi olduğunu söylüyorlar fakat bende durum tam tersi.

Bulgaristan'daki sunucuları kötüdür.

HM ama Türkiye'deki bazı kişilerde orası çok daha düşük ping veriyor eu Central'a göre. Yani onlarda da sorun olması gerekmez mi? Birisi bu konu hakkında konu açmış NVIDIA forumuna ISS ile görüşün gibisinden şeyler diyordu onda da bendeki gibi eu centralde ping eu southest e göre az veriyordu.

HM ama Türkiye'deki bazı kişilerde orası çok daha düşük ping veriyor eu Central'a göre. Yani onlarda da sorun olması gerekmez mi? Birisi bu konu hakkında konu açmış NVIDIA forumuna ISS ile görüşün gibisinden şeyler diyordu onda da bendeki gibi eu centralde ping eu southest e göre az veriyordu.
Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum 15den az latency almamız lazım bizim.

Tekno VPN bedava mı?

Bedava sürümü de var fakat Almanya ve Fransa sunucuları mevcut sadece. Aylık 15 TL, 15 TL'ye kıyarak alabilirsiniz, ben memnunum. Aşağıya TeknoVpn ile Bulgaristan sunucusuna bağlandığımda gelen sonucu attım.

Dosya Ekleri

• hfghfghfghfgh.png
    hfghfghfghfgh.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 193
Tekno VPN 1 günlük ücretsiz sürüm deniyorum. Hızı doğru ölçüyor ping de baya düşük çıkıyor. Yoğunluk gitseydi deneyecektim ama serverlar çok yoğun olduğu için giremiyorum.

Geri
Yukarı