GeForce NOW sıra bekleme rezilliği

Türkiye olunca böyle oluyor. Yurt dışında adamlar sıra beklemeden RTX 3080'ler ile oynarken biz burada bazen bir saatten fazla sıra bekleyip RTX 2080'ler ile oynuyoruz. İyi bir deneyim istiyorsanız kesenin ağzını açıp Avrupa'dan abonelik almanız lazım.

Valla ben Tesla'dan başka kart görmedim. Bu ara inanılmaz bir sıra var. Mac kullanıcısı olduğum için başka şansım yok sevmek zorundayım sistemi ama, bu sıra olayı insana PC toplattırır!

xCloud gelirse Türkiye'ye iyi olur 45 TL Game Pass oyunlarını oynayabiliyorsun.

Rekabet firması olmadığı için GeForce NOW kafasına göre zam yapıyor, süre sınırı bile getiriyorlardı az kalsın. Ne yapacaksın başka seçenek yok diyorlar. Baska bir firma gelirse çekidüzen vermeleri gerekir.

Şu anda 5 dakikadır bekliyorum hala daha bitmedi premium olmama rağmen sıra bekleten rezil bir sistem. Başka ülkelerde 3080-4080 ekran kartı kullanıyorlar ve 120 FPS yayın sağlıyorlar fakat Türkiye'de durum gördüğünüz gibi. Tavsiye etmiyorum.

Eki Görüntüle 1828099

45₺'ye 4080 mi bekliyorsun cidden :D. RTX 2080 bile çok o fiyata, evinden oyun oynama imkanı veriyor, o internet kafe rezilliğini çekmiyorsun hiç. Kısacası 45 TL'ye fazla bir şey beklemen hata, paran varsa dedikleri gibi Avrupa'dan hesap açıp kullanabilirsin ki zaten oynayacağın oyunlar 1000TL'den başlıyor o sistemlerle.

45₺'ye 4080 mi bekliyorsun cidden :D. RTX 2080 bile çok o fiyata, evinden oyun oynama imkanı veriyor, o internet kafe rezilliğini çekmiyorsun hiç. Kısacası 45 TL'ye fazla bir şey beklemen hata, paran varsa dedikleri gibi Avrupa'dan hesap açıp kullanabilirsin ki zaten oynayacağın oyunlar 1000TL'den başlıyor o sistemlerle.
45TL? Aylık üyelik 190TL haberiniz olsun.

Şu anda 5 dakikadır bekliyorum hala daha bitmedi premium olmama rağmen sıra bekleten rezil bir sistem. Başka ülkelerde 3080-4080 ekran kartı kullanıyorlar ve 120 FPS yayın sağlıyorlar fakat Türkiye'de durum gördüğünüz gibi. Tavsiye etmiyorum.

Eki Görüntüle 1828099

Bir de GTX 1060 veriyorlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı