GeForce NOW sıra çok fazla oluyor

Eric Wright

Centipat
Yer
Compton
Daha fazla  
Eskiden bu kadar olmazdı. Bu aralar giriyorum en az 470 kişi sıra atıyor önceden 150-100 arası sıra atardı. Var mıdır bunun bi çözümü falan?

Hocam ücretsiz sürümse normal. Fakat üyelik almışsanız büyük ayıp. VPN falan dene belki çözülür. O sırayı beklemek kadar berbat bir şey yok. Ben dayanamayıp silmiştim.

VPN ile farklı bir ülkeye bağlanın. Tek çözüm bu.
Hocam ücretsiz sürümse normal. Fakat üyelik almışsanız büyük ayıp. VPN falan dene belki çözülür. O sırayı beklemek kadar berbat bir şey yok. Ben dayanamayıp silmiştim.
Ücretsiz hocam.
VPN açın. En son öyle çalışıyordu.

Fransa, Hollanda, Almanya en son Amerika bile denedim sonuç aynı.

Önceden yine o kadar sırayı beklememize değecek bir olay vardı, o da 1 saat oyun süresi vermesiydi. Şu an 30 dk veriyor. Saçmaladılar iyice. Zaten 10-15 dakikası oyuna girmeden menüde geçiyor.

Önceden yine o kadar sırayı beklememize değecek bir olay vardı, o da 1 saat oyun süresi vermesiydi. Şu an 30 dk veriyor. Saçmaladılar iyice. Zaten 10-15 dakikası oyuna girmeden menüde geçiyor.
Global serverda oynuyorum hocam. Türkiye sunucusundan oynanmaz.

Almanya Frankfurt bağlanıyorum Witcher 3'te çok az bir sıra bekliyorum.
Oyundan oyuna sıra olayı değişiklik gösteriyor. Witcher, Cyberpunk gibi oyunlarda hemen sıra geçiyorken CS:GO gibi oyunlarda sıra geçmek bilmiyor. Ne yazık ki tek çözüm premium almak. Alternatif olarak gece geç saatlerde girebilirsiniz, sıra daha az oluyor.

Geri
Yukarı