GeForce NOW sıra ilerlemiyor

Gdjer372

Hectopat
Basic üyesiyim. Önümde 100 kişi vardı 29a kadar geldi 29'da takıldı kaldı hiç ilerlemiyor. Modemi resetleyip bir daha denedim yine aynı. Ne yapmam gerek?

Bölge değiştirip girmeyi deneyin. Sunucu sayısından dolayı daha uzun süre bekliyor olabilirsiniz. Bazen de takılı kalabiliyor sıra azken girmeyi denemelisiniz.

Beklemelisin. Türkiye'de sıra çok yavaş ilerliyor tavsiyem Avrupa sunucularında oynamanız. Hem 1 saat oturum süresi hem de sıra çabuk bitiyor hatta sıra bile olmuyor.

Beklemelisin. Türkiye'de sıra çok yavaş ilerliyor tavsiyem Avrupa sunucularında oynamanız. Hem 1 saat oturum süresi hem de sıra çabuk bitiyor hatta sıra bile olmuyor.
Avrupa sunucusundan nasıl oynanıyor hocam? Gameplus ile giriş yapınca sadece tr central ve tr west sunucuları var.

VPN ile yeni bir hesap açmalısın sonra GeForce NOW'u silip yurt dışı bağlantın ile tekrar indirmelisin.

Hocam merhabalar, bu aralar Avrupa sunucularında çok fazla sıra bekliyorum sizde de böyle bir sorun var mı? Mesela dün 30 dakika sırada beklemiştim yine de girememiştim.

Hocam merhabalar, bu aralar Avrupa sunucularında çok fazla sıra bekliyorum sizde de böyle bir sorun var mı? Mesela dün 30 dakika sırada beklemiştim yine de girememiştim.

Merhaba, hangi sunucudan giriyorsunuz? Us West sunucu genellikle bomboş oluyor

Artık Avrupa sunucularının Türkiye sunucularından farkı kalmadı orada da yüksek sayıda sıra var ve sıra zor bitiyor.

Geri
Yukarı