GeForce NOW sırası çok yavaş ilerliyor

Alone06

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW'da Avrupa sunucularında oynuyorum ama sıra yavaş ilerliyor. Yani 190 kişi varsa sırada 175 olduktan sonra çok yavaş ilerliyor, bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? Akşam 7'de sıraya girdim, gece 11'de oyuna girebildim. Amerika sunucuları da aynı şekilde böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW'da Avrupa sunucularında oynuyorum ama sıra yavaş ilerliyor. Yani 190 kişi varsa sırada 175 olduktan sonra çok yavaş ilerliyor, bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? Akşam 7'de sıraya girdim, gece 11'de oyuna girebildim. Amerika sunucuları da aynı şekilde böyle.
genelde saat 12 de amerika sunucusunda girin en fazla 50 kişi bende 50 kişi çıkmıştı 12 de 50 kişiydi 12:05 de benim sırama gelmişti vpn ile amerikalı geforce now yüklemiştim sıraya kadar vpn ile gir oyuna girince kapat veya kapatma sana kalmış bende vpn çekmiyor sadece başka yere bağlanmak içşn kullanıyorum hangi internet daha hızlı ise onu kullan

Oynadigin oyuna göre yer ayarlaniyor serverda mesela Indie oyun icin bekledigin sirayla AAA icin bekledigin sira arasinda cok fark var.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum ve çok bekliyorum.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
O zaman normal gibi hocam (özellikle ücretsiz olan versiyonu kullaniyorsan). Eger yanlis anlamadiysam Oyunun sistem gereksinimleri ne kadar yüksekse o kadar uzun sürüyor serverde yer bulman.

Geri
Yukarı