GeForce Now sistem yetersiz hatası

Alakası yok yanlış bilgi vermeyin. Ryzen sistem kullanıyorum varsayılan olarak kapalı geliyor. Hala kapalı durumda ve sorunsuzca GeForce NOW oynayabiliyorum. Ayrıca GeForce NOW servisinin sanallaştırma ile ilgisi yok. Sanal bir sistem kurmuyor. Farklı bir sistemden broadcast yapıyor. Farklı sistemdeki görüntüyü ağ ile sisteminize yansıtıyor ve klavye komutlarını topluyor. Sanallaştırma yapsaydı performans farkı olmazdı zaten kendi sisteminize bağlı oynardınız.
İnternetimi düzeltmek haricinde yapabileceğim bir şey var mı?

Alakası yok yanlış bilgi vermeyin. Ryzen sistem kullanıyorum varsayılan olarak kapalı geliyor. Hala kapalı durumda ve sorunsuzca GeForce NOW oynayabiliyorum. Ayrıca GeForce NOW servisinin sanallaştırma ile ilgisi yok. Sanal bir sistem kurmuyor. Farklı bir sistemden broadcast yapıyor. Farklı sistemdeki görüntüyü ağ ile sisteminize yansıtıyor ve klavye komutlarını topluyor. Sanallaştırma yapsaydı performans farkı olmazdı zaten kendi sisteminize bağlı oynardınız.

Sanallaştırma ile aynı sorunu çözdüm. Emülatör türü programlarda çok işe yarıyor.

GeForce Now zaten güçlü sistem istemiyor, bağlantınızı hızlandırmanız yeterli.

Hayır, sisteminizde başka bir problem yok. Internet hızınız oldukça düşük bu sebeple oynamanız önerilmiyor. Fakat yine de deneyebilirsiniz. Şahsen ben 19:00-00:00 arasında 24 MBps hıza düşen bir internete sahibim ve maksimum ayarlarda maksimum kalitede ve maksimum bitrate seçeneği ile rahatlıkla oynayabiliyorum. İlgili ayarlara menüden ulaşabilirsiniz. Muhtemelen siz de 720P High Bitrate veya 1080P Low bitrate ile oynayabilirsiniz.

Sanallaştırma ile aynı sorunu çözdüm. Emülatör türü programlarda çok işe yarıyor.

GeForce Now zaten güçlü sistem istemiyor, bağlantınızı hızlandırmanız yeterli.
Bu sebeple sanallaştırma ile ilgisi yok zaten. Android cihazlarda da GeForce NOW servisi mevcut. Eğer sanallaştırmaya gerek olsaydı birçok cihazda birçok donanımda sorun çıkartırdı. Stabil internet bağlantısı yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı