GeForce Now sistem yetersiz hatası

BIOS'tan açılıyor. Intel'in sanallaştırma teknolojisi. Ben açarak çoğu sorunumu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
1584978598587.png

Sanallaştırmanın devre dışı olduğunu anladım.
Peki ben bu özelliği açarsam bilgisayarda herhangi bir takılma veya donma durumu yaşanır mı?

BIOS'tan açılıyor. Intel'in sanallaştırma teknolojisi. Bu tür programlar için gerekli bir özellik.
Alakası yok yanlış bilgi vermeyin. Ryzen sistem kullanıyorum varsayılan olarak kapalı geliyor. Hala kapalı durumda ve sorunsuzca GeForce NOW oynayabiliyorum. Ayrıca GeForce NOW servisinin sanallaştırma ile ilgisi yok. Sanal bir sistem kurmuyor. Farklı bir sistemden broadcast yapıyor. Farklı sistemdeki görüntüyü ağ ile sisteminize yansıtıyor ve klavye komutlarını topluyor. Sanallaştırma yapsaydı performans farkı olmazdı zaten kendi sisteminize bağlı oynardınız.

@Mr. Krabs 9 Mbps internetiniz var. Oynamayı deneyebilirsiniz ancak 720P ayarlarda düşük bitrate ile oynayabilirsiniz ancak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı