Çözüm GeForce Now "Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yamete Kudasai

Kilopat
Makaleler
4
Genelde bu hata laptoplarda meydana geliyor. GeForce Now uygulamasını işlemcinin GPU'suyla açmamız gerekirken harici GPU ile açarsak bu hatayı alıyoruz.
HATA KODU: 0XC0F1103F

1.PNG

Hatayı düzeltmek için GeForce Now uygulamasını entegre grafik işlemcimiz ile açmamız gerekiyor. Aramaya Grafik Ayarları yazıp açalım. Bunları GeForce Now kapalıyken yapmayı unutmayın.

2.PNG

Açılan ekranda Masaüstü Uygulaması olarak GeForce Now'u eklememiz gerekiyor. Varsayılan dosya konumu C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\NVIDIA Corporation\GeForceNOW\CEF
Bu klasör içinden GeForceNOW.exe'yi seçeceğiz.

3.PNG

Seçtikten sonra Seçeneklere basarak Güç Tasarrufu'nu seçeceğiz.

4.PNG

Sisteminizde başka bir sorun yoksa hata çözülecektir.

5.PNG

Genelde bu hata laptoplarda meydana geliyor. GeForce NOW uygulamasını işlemcinin GPU'suyla açmamız gerekirken harici GPU ile açarsak bu hatayı alıyoruz.
hata kodu: 0XC0F1103F

Eki Görüntüle 885838

Hatayı düzeltmek için GeForce NOW uygulamasını entegre grafik işlemcimiz ile açmamız gerekiyor. Aramaya grafik ayarları yazıp açalım. Bunları GeForce NOW kapalıyken yapmayı unutmayın.

Eki Görüntüle 885843

Açılan ekranda masaüstü uygulaması olarak GeForce NOW'u eklememiz gerekiyor. Varsayılan dosya konumu C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\NVIDIA Corporation\GeForceNOW\CEF

Eki Görüntüle 885846

Seçtikten sonra seçeneklere basarak güç tasarrufu'nu seçeceğiz.

Eki Görüntüle 885855

Eki Görüntüle 885867

Hocam uun bir süre sonra yazıyorum ama bir sorum olacak size sizin yolunuzla çözdüm sorunu ben ama bunun performansa bir etksi var mıdır acaba. @Yamete Kudasai

Genelde bu hata laptoplarda meydana geliyor. GeForce NOW uygulamasını işlemcinin GPU'suyla açmamız gerekirken harici GPU ile açarsak bu hatayı alıyoruz.
hata kodu: 0XC0F1103F

Eki Görüntüle 885838

Hatayı düzeltmek için GeForce NOW uygulamasını entegre grafik işlemcimiz ile açmamız gerekiyor. Aramaya grafik ayarları yazıp açalım. Bunları GeForce NOW kapalıyken yapmayı unutmayın.

Eki Görüntüle 885843

Açılan ekranda masaüstü uygulaması olarak GeForce NOW'u eklememiz gerekiyor. Varsayılan dosya konumu C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\NVIDIA Corporation\GeForceNOW\CEF

Eki Görüntüle 885846

Seçtikten sonra seçeneklere basarak güç tasarrufu'nu seçeceğiz.

Eki Görüntüle 885855

Eki Görüntüle 885867

Elinize sağlık hocam birilerine yardım olursa ne mutlu size.

Geri
Yukarı