GeForce NOW "sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Kankalar bugün bayağı oynadım ve BeamNG klasöre mod kurdum, Tekrar oyuna girmek istediğimde fotoğraftaki hatayı alıyorum, nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 16669671848738925399123693366274.jpg
    16669671848738925399123693366274.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 57
Buyurun.

Uygulama yüklü.

Aramaya Grafik Ayarları yazıp aç. Bunları GeForce NOW kapalıyken yapmayı unutma.
Açılan ekranda Masaüstü Uygulaması olarak GeForce NOW'u eklememiz gerekiyor. Varsayılan dosya konumu C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\NVIDIA Corporation\GeForceNOW\CEF
Bu klasör içinden GeForceNOW.exe'yi seç.
Seçtikten sonra Seçeneklere basarak Güç Tasarrufu'nu seç.
Sisteminde başka bir sorun yoksa düzelmesi lazım. Bir de playgeforcenow'a bakabilirsin.

Aramaya Grafik Ayarları yazıp aç. Bunları GeForce NOW kapalıyken yapmayı unutma.
Açılan ekranda Masaüstü Uygulaması olarak GeForce NOW'u eklememiz gerekiyor. Varsayılan dosya konumu C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\NVIDIA Corporation\GeForceNOW\CEF
Bu klasör içinden GeForceNOW.exe'yi seç.
Seçtikten sonra Seçeneklere basarak Güç Tasarrufu'nu seç.
Sisteminde başka bir sorun yoksa düzelmesi lazım. Bir de playgeforcenow'a bakabilirsi

Olmadı sabah ne güzel oynamıştım ne oldu bilmiyorum, Ama yine de yardımın için sağ ol.

Bu hatayı ara sıra alıyorum ben de ve bunu yapıyorum. Düzeliyor, siz de bir deneyin lütfen, dönüşünüzü bekliyor olacağım.
  • Arama kısmına aygıt yöneticisi yaz.
  • Aygıt yöneticisi yazdıktan sonra görüntü bağdaştırıcıları kısmı olacak. Oraya tıkla.
  • Tıkladıktan sonra kullandığın ekran kartı gözükecek, kullandığın ekran kartına sağ tıkla ve cihazı devre dışı bırak butonuna bas.
  • Cihazı devre dışı bırak butonuna bastıktan sonra da tekrardan sağ tıkla ve cihazı etkinleştir yap. Sorunun %90 çözülecek.
Bu hatayı her aldığında da bunu yap. @pizzamakolali.

Geri
Yukarı